15. ÜNİVERSİTELERARASI REKLAM YARIŞMASI SONUÇLANDI

30.05.2012 12:58:47

15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması sonuçları, 30 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek törenle açıklanacak.15. ÜNİVERSİTELERARASI REKLAM YARIŞMASI SONUÇLANDI

Uluslararası Reklamcılık Derneği’nin (IAA) Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A Hastanesi (BRSHH) ve AMATEM’in sponsorluğunda düzenlediği “Madde Bağımlılığında Toplumsal Farkındalık Yaratma” konulu 15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması sonuçlandı.

Türkiye’de pazarlama, reklam ve iletişim konusunda eğitim veren bütün yüksek okul ve fakülteleri kapsayan yarışmaya, 30 üniversiteden 73 takım katıldı. BRSHH ve AMATEM’in sponsorluğunda ve Liba İlaç’ın işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmada, 7 üniversiteden 9 takım finale kaldı.

Öğrencilerin entegre pazarlama ve iletişim konusunda, gerçek hayattan alınmış bir olay çalışmayı yaşayarak çözmelerinin sağlandığı yarışmada, dereceye girenler takımlar, seçkin konukların katılımıyla ödüllerini 30 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek törenle alacak.

 


reklam yarışması, BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, 15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder