2014'ÜN EN İYİ AJANSLARI LİSTESİNDE

06.02.2014 16:54:50

Dünyaca ünlü halkla ilişkiler ajanslarından Weber Shandwick, özgün içerik yayınlama sistemi Mediaco ve yenilikçi kampanyalarıyla Advertising Age dergisinin ödülüne layık görüldü.2014'ÜN EN İYİ AJANSLARI LİSTESİNDE

Dünyanın en büyük halkla ilişkiler ajanslarından biri olan Weber Shandwick, tüm dünyada reklam ve pazarlama dünyasını şekillendiren AdvertisingAge dergisinin“2014’ün En İyi Ajansları Listesi”nde yer aldı. Advertising Age, bu yıl sektöre yenilik getirenler arasında bulunan tek halkla ilişkiler ajansı olan Weber Shandwick’in geliştirdiği içerik yayınlama sistemi Mediaco’dan “Geleneksel halkla ilişkileri çok daha öteye taşıyor” diye bahsetti.

“Weber Shandwick, yeni platformlar oluşturarak ve yayarak ,geliştirilmeye açık yetenekleri ortaya çıkarıp bünyesine katarak, yaratıcı kampanyalarla halkla ilişkilerin sınırlarını zorlamaya devam ediyor” diyen Weber Shandwick CEO’su Andy Polansky; “Advertising Age En İyi Ajanslar Listesi sektöre nasıl öncülük ettiğimizi, yön verdiğimizi, müşterilerimize yenilikçi düşünceler ve iş çözümleri getirdiğimizi gözler önüne seren bir saygınlık örneğidir. Yetenekli ekiplerimiz her gün eniyi işlerini ortaya koymaya devam ediyor” diye konuştu.

“Advertising Age En İyi Ajanslar Listesi”, şirketleri medya ağlarına dönüştüren marka yayıncılık çözümü olarak tanımlanan Mediaco gibi Weber Shandwick’in halkla ilişkiler sektöründe standardı belirleyen etkileşim araçlarının gelişimini ve yayılmasını destekliyor. Advertising Age aynı zamanda Weber Shandwick’in işbirliğine dayalı kültürü ve uzman olduğu yetenekleri de tavsiye ediyor.


Halkla İlişkiler Ajansı, weber shandwick, Advertising Age dergi
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder