AIR FRANCE'TAN ÇOK KONUŞULAN REKLAM FİLMİ (VIDEO)

13.03.2015 13:32:25

BETC tarafından hazırlanan reklam filmi, seçkin, yaratıcı ve esprili bir şekilde, Air France’ın dünyaya açıklığını ve sunduğu eşsiz Fransız seyahat deneyimiyle duyduğu gururu anlatıyor.AIR FRANCE'TAN ÇOK KONUŞULAN REKLAM FİLMİ (VIDEO)

Reklamda, dünyanın dört bir yanına ulaşan pozitif, özenli, ilham verici, Fransızlara özgü seyahat anlayışı ve Fransa vurgulanıyor. Bunu da havayollarında geleneksel olarak kullanılan klişe kodlardan sıyırarak, kendi kimliğine has ve şiirsel bir tarzda gerçekleştiriyor.

Reklam filminde Air France’ın yeni tavrını, uçuş ruhunu ve müşterilerine daha yakın olma arzusunu yansıtan bir dizi Fransa çağrışımlı sahne yansıtılıyor. Moda, gurme yemek, Fransa Bisiklet Turu, Paris Operası'ndaki genç balerinler ve hatta Fransız öpücüğü..."We are from L.A.": İki genç ve seçkin Fransız yönetmen, yeteneklerini Air France’ın hizmetine sundu

Bu tutkulu reklam filminin yönetmenleri, Clément Durou ve Pierre Dupaquier, şu an dünyada çok popüler olan, Fransız yaratıcılığının yeni bir dalgasını temsil eden “Fransız Dokunuşu” ekolünün ustalarından ikisi olarak kabul ediliyorlar.

Air France, Clément Durou ve Pierre Dupaquier’e "France is in the Air" kampanyasını teklif ettiğinde, onların uluslararası düzeyde de popüler olan yeni Fransız sahnesindeki cesaretine, genç ruhuna ve yaratıcılığına güvendi.

Glass Candy ile eğlencede son nokta: Air France’ın yeni müziği

Amerikalı düet Glass Candy’nin “Warm in the Winter” isimli melodisi Air France’ın yeni reklam cıngılı oldu. Vokaldeki sıcak ve büyüleyici ses, izleyenleri Air France markasının modern, keyifli ve uluslararası dünyasına taşıyor.

Cıngılın "France is in the Air" imzası taşıyan remiks versiyonu ise 8 Mart 2015 itibarıyla Air France’ın çağrı bekletme müziği, TV ve radyo reklamı gibi tüm medya kanallarında kullanılmaya başlandı.

Air France Başkan ve CEO'su Frédéric Gagey “Bu yeni film birçok tutkuyu içeriyor. Air France ürün ve hizmetlerinde kaliteyi arttırma hedefini bu reklam müziği ve görselleriyle destekliyor. İtina, yüksek kalite ve memnuniyet, seyahatte Fransız dokunuşu… Müşterilerimizin birinci tercihi olmak ve yeni pazarlar kazanmak için en iyi niteliklere sahibiz” dedi.


uçak, Reklam Filmi, air france
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder