AIRBUS MRO AĞI'NA KATILIYOR

18.01.2012 07:36:19

Merkezi İstanbul Uluslararası Atatürk Havalimanı’nda yer alan THY Teknik A.Ş. Airbus’ın dünya çapındaki Bakım ve Onarım (MRO) Ağı’na katıldı.AIRBUS MRO AĞI'NA KATILIYOR

Airbus MRO ağı, dünyanın dört bir yanındaki Airbus müşterilerine rekabetçi bir ortamda kaliteli bakım hizmeti sunan MRO’ların Airbus deneyimlerinden faydalanma imkanı sunmak için tasarlandı. Kurulduğu Mart 2005’ten bu yana Airbus MRO Ağı, müşterileri memnuniyeti ve bakım verimliliğinde referans noktası oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Airbus Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Didier Lux: 'THY Teknik A.Ş.’in Airbus MRO ağına katılmasını büyük bir mutlulukla karşılıyoruz. THY Teknik A.Ş.’nin ticari uçak bakımı konusunda onlarca yıllık tecrübesi bulunuyor ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda yapımı süren yeni tesisleri ile de bölge havayollarının ilk tercihi olmaya devam edecekler' dedi.

THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. İsmail Demir ise, böyle seçkin bir iş grubuna katılımdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “MRO sektöründeki iş ve kapasite kullanımını artırmaya yönelik performans kıyaslamalarını ve işbirliğini temel alan Airbus MRO Ağı’nın değerli üyeleriyle bilgi ve tecrübe paylaşımı fırsatı bulacağız.” dedi.

 


Bakım ve Onarım, Uluslararası, istanbul, Atatürk Havalimanı, THY Teknik A.Ş., THY, Airbus MRO
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder