ALİ SAYDAM'DAN İKİNCİ KİTAP

03.01.2011 12:40:31

Remzi Kitabevi’nin yayınladığı ve tüm geliri Bersay İletişim Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora Burs Fonu’na bağışlanacak olan 'Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir?' adlı ikinci kitabında Ali Saydam, hem eş hem de özel müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sırrı’ açıklıyor.ALİ SAYDAM'DAN İKİNCİ KİTAP İletişim danışmanı Ali Saydam’ın “Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir?” isimli ikinci kitabı, Remzi Kitabevi’nden yayınlanarak raflarda yerini aldı. Rota Yayınevi, 5 yıl kadar önce de Saydam’ın ilk kitabı olan “Algılama Yönetimi”ni yayımlamıştı…

“Naz olmaksızın aşk hatta herhangi bir ilişki mümkün müdür? Tabii ki mümkün değildir. En garantili özel müşteri, en yakın eş bile her an çekip gidebilecekmiş gibi ‘ihtimam’ ister…” diyen Ali Saydam yeni kitabında, ‘özel müşteri’ ve ‘eş’ ile ilişki arasındaki benzerliklerden yola çıkarak ilişkilerin nasıl yönetilebileceğini anlatıyor.

Hem eş hem de özel müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sırrın’ okuyucularla buluştuğu kitapta “Kimin kimi yöneteceği; ilişkilerdeki 7 ölümcül günah; aşk ve nefret arasındaki ince çizgi; kâğıt üzerinde kalmayan tavsiyeler; ilişkinin bir numaralı düşmanı; şikâyetler ve krizler; dinlememek; ısrarın dozu” gibi birçok soruna ipuçlarıyla yanıt aranıyor. Kitap, böylece okura, eş ve müşteriyi kaybetmeme refleksi kazandırmayı hedefliyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder