ALTIN ÖRÜMCEK HALK OYLAMASINA REKOR KATILIM

10.05.2011 11:44:59

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen, web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması rekor katılımla sonuçlandı.ALTIN ÖRÜMCEK HALK OYLAMASINA REKOR KATILIM 08 Nisan’da başlayan ve 30 Nisan’da sona eren oylamada 35 farklı kategorideki 315 web sitesi için 20 bin oy kullanıldı.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar halk oylamasının bu sene rekor bir katılımla gerçekleşmesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Halk oylaması ile internet kullanıcılarının beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratarak heyecanı geniş kitlelere taşıdıklarının altını çizdi.

Avcılar, Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin 35 kategoride belirlediği 315 web sitesinin halkın oyuna sunulduğunu ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri”nin belirlendiğini söyledi. Halkın Favorileri’nin yanı sıra bağımsız jüri tarafından yapılan final değerlendirmelerin de tamamlandığına dikkat çeken Avcılar, jüri değerlendirmeleri sonucunda Altın Örümcek kazananların Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacağını belirtti.

9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin sponsorları arasında Sabah Gazetesi basın ana sponsoru olarak yer alıyor. Macline, Newtech, Telepati Telekom ve Tele.com.tr basın sponsorları olarak yer alırken, Btnet.com.tr ve Kurumsal Haberler online medya sponsorları, BKM ödül gecesi mekan sponsoru, Botego, Figaro Concept, Özlem Kristal, Sevenice, Technotoday ve Visions destekleyenler, İmalathane ise web sponsoru arasında bulunuyor.


doruk net, aslı cem avcılar, altın örümcek
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder