AMAZON İLETİŞİM'E YENİ MARKA

17.05.2017 21:14:59

Amazon İletişim Danışmanlığı yeni bir marka ile anlaştı.AMAZON İLETİŞİM'E YENİ MARKA

Amazon İletişim Danışmanlığı; 1991 yılından bu yana Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi olan Arena’ya hizmet vermeye başladı.

Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi olan Arena, pazarının lideri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 2000 yılından itibaren halka açılan Arena, 400’den fazla dünya markasının ürünlerini 10.000'in üzerinde aktif satış noktası aracılığıyla tüketiciye ulaştırıyor. Hewlett Packard, Samsung, Dell, Lenovo, Asus, Acer, EMC, Microsoft, Huawei, Philips, Seagate, Gigabyte, TrendMicro, Kaspersky, Ruckus ve SanDisk Arena’nın pazara sunduğu markaların bazıları...

Amazon İletişim; itibar yönetimi, lider iletişimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi ve organizasyon hizmetleri, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri alanlarında hizmet ağına sahip. Amazon İletişim’in müşterileri arasında; Altınbaş Holding, Alpet, Creditwest, busuu, Canon Eurasia, D&R, Milestone Systems ve Yapı Merkezi bulunuyor.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder