AMERİKALI OYUNCU HILTON OTELLERİ'NİN YÜZÜ OLDU (VIDEO)

30.10.2018 13:42:51

Hilton Otelleri, daha fazla esneklik, daha iyi fiyat avantajı ve daha fazla deneyim isteyen tüketicilerini yepyeni bir kampanya ile buluşturuyor.AMERİKALI OYUNCU HILTON OTELLERİ'NİN YÜZÜ OLDU (VIDEO)

Global çapta gerçekleşen ve Türkiye’de Hilton İstanbul Bosphorus ile Conrad İstanbul Bosphorus otellerinde de geçerli olacak “Expect Better. Expect Hilton” adlı reklam kampanyasının yüzü ise Oscar ve Grammy adayı Amerikalı oyuncu Anna Kendrick.

Dünyanın önde gelen konaklama şirketi Hilton, ABD'de ve yurtdışında binlerce yolcuyla konuştuktan sonra hayata geçirdiği “Expect Better. Expect Hilton” dijital kampanyasını Amerikalı oyuncu Anna Kendrick’in rol aldığı üç serilik reklam filmiyle duyurdu. Kendrick’in katkılarıyla mizahi bir dille seyahat severlerle buluşan “Expect Better. Expect Hilton”, daha fazla esneklik, daha iyi avantajlar ve daha fazla deneyim isteyen tüketiciler için en uygun fiyat garantisini de sunuyor.Videolarda ünlü aktris, şirketin karşılaştırmalı fiyatlandırma sistemini anlatarak Hilton’dan direkt rezervasyon yaptırmaya teşvik ediyor. Kendinden son derece emin gözüken Kendrick’in rol aldığı esprili reklamlar, TBWA\Chiat\Day New York’un imzasını taşıyor. Yolcuları seyahat deneyimlerinden daha iyisini beklemeye teşvik eden kampanya, televizyon reklamları, altı saniyelik videolar ve radyo spotları gibi dijital içeriklerden oluşuyor.

Hilton Müşteri İlişkileri Direktörü Jon Witter, “Expect Better. Expect Hilton” dijital kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada “Hilton olarak biz sadece bir otel şirketi değiliz, aynı zamanda bir misafirperverlik şirketiyiz ve misafirlerimize seyahat etmeye karar verdikleri andan itibaren önem veriyoruz. Misafirlerimizin sadece seyahat amaçlarına odaklanmasını istiyoruz ve Hilton konaklamaları için en uygun fiyatı bulup bulmadıklarını veya tüm avantajlardan faydalanıp faydalanamadıklarını merak ederek zaman kaybetmelerini istemiyoruz.” diyor.

“İster iş için ister eğlence için olsun, seyahatler stresli olabiliyor” diyen “Expect Better. Expect Hilton” dijital kampanyasının reklam yüzü Amerikalı oyuncu Anna Kendrick, Hilton’un yeni kampanyası ile ilgili görüşlerine şöyle devam ediyor: “Seyahat ettiğiniz her yerde, en iyi fiyatı ve birçok avantajı elde etmenin rahatlığını sağlayabilmek için çok çalışan bir şirket görmek harika!”

İstanbul’dan Hilton İstanbul Bosphorus ve Conrad İstanbul Bosphorus’un da dahil olduğu Hilton’un “Expect Better. Expect Hilton” kampanyası Hilton.com, Hilton Honors uygulaması veya diğer resmi Hilton kanalları aracılığıyla rezervasyon yaptıran konuklar için bir “Fiyat Eşleştirme Garantisi” içeriyor. Bir gezgin daha düşük bir fiyat bulursa, Hilton fiyatı eşleştiriyor ve misafirin konaklamasında yüzde 25 oranında indirim sağlıyor. Hilton Honors üyesi olarak rezervasyon yaptıran konuklar, kaldıkları süre boyunca, konaklama sırasında ve sonrasında unutulmaz deneyimler yaşatan Hilton Honors puanları kazanabiliyor; pek çok avantajdan faydalanabiliyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder