APTAMİL'DEN ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL REKLAM (VIDEO)

11.05.2018 17:28:17

Aptamil Çocuk Devam Sütleri, Anneler Günü’nü hazırladığı özel reklam filmiyle kutluyor.APTAMİL'DEN ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL REKLAM (VIDEO)

Aptamil Çocuk Devam Sütleri, Anneler Günü’nü hazırladığı özel reklam filmiyle kutluyor. Bebeğini dış dünyaya hazırlayan ebeveynlerin hikayesini duygusal bir dille anlatan filmde,annelerin gündeminde birinci sırada yer alan bağışıklığa dikkat çekiliyor. Filmde, bebeklerin sağlıklı bir geleceğe adım atması için bağışıklıklarının küçük yaştan itibaren desteklenmesi gerektiği vurgulanıyor.

Bebekleri dış dünyadan uzak tutmak yerine, dışarı çıkarıp dünyayı keşfetmelerini sağlamak, bağışıklık sistemlerinin gelişimi için büyük önem taşıyor. Bağışıklık sistemi desteklenen bebekler, dışarı çıktıklarında çevrenin olumsuz etkilerine karşı güçleniyor, böylece annelerin de içi rahat ediyor.*Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Bu ürün prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotiklerin gelişimini destekler.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Aptamil Çocuk Devam Sütleri

Reklamveren Temsilcisi: Pelin Aydoğdu, Serhan Selek, Kamer Buğu Öktem, Deniz Maden, Müge Kütük, Ahmet Adıyaman, Şeyma Özhan, Eren Baydemir, Oğulhan Aslan, Ebru Aksoy

Ajans: 4129Grey

CEO&CCO: Alemşah Öztürk

Yaratıcı Yönetmen: Volkan Dalkılıç

Yaratıcı Grup: Serhat Varan, Berkay Özden, Özge Çaldıran

Dijital İletişim Direktörü: Kayhan Dural

Dijital İletişim Grup Başkanı: Didem Çetin

Dijital İletişim Yöneticileri: Melis Çakmaz, Gülden Keçeli

Ajans Prodüktörleri: Gülşah Batıbeki, Kasım Bektaş

Prodüksiyon Şirketi: Jaguar

Yönetmen: Barış ÇorakYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder