ARIEL VE MİGROS'TAN ON BİN ÇOCUĞA KIYAFET BAĞIŞ PROJESİ

16.10.2012 16:32:58

Ariel, perakende sektörünün öncüsü Migros ile gerçekleştireceği “Kıyafet Bağış Projesi” ile 27 Eylül-21 Kasım tarihleri arasında Migros’larda satılan her Ariel markalı ürünle çocukları mutlu edecek.ARIEL VE MİGROS'TAN ON BİN ÇOCUĞA KIYAFET BAĞIŞ PROJESİ

Üstelik tüketiciler tarafından yazılan notlar da yeni kıyafetler ile birlikte çocuklara ulaşacak. Tüketiciler;
5M Beylikdüzü, 5M Torium, 5M Ankara, 5M Balçova, 5M Antalya, Edirne, Uphill, Ataşehir, Kartal Sahil ve Cevahir Migros mağazalarında bulunan panolardan alınacak kartlara her bir ürün alımında bir not yazarak sadece kıyafet değil sevgilerini de binlerce çocuğa gönderebilecek.

Migros ve Ariel işbirliği ile gerçekleşen ve 21 Kasım’da sona erecek kampanya süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı, yardıma ihtiyacı olan binlerce çocuğa yepyeni giysiler ulaştıracak. 10 bin çocuğa yeni kıyafetlerin ulaştırılacağı bu anlamlı projede, Ceyda Düvenci de desteği ile yer alıyor.

Paylaşmanın ve yardımlaşmanın Türk aile geleneğindeki önemini tüm iletişim adımlarında şirket olarak uyguladıklarını belirten P&G Marka Operasyonları Direktörü Tuba Altunterim, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiğimiz Kıyafet Bağış Projesini, bu yıl da hayata geçirerek geleneksel bir sosyal sorumluluk hareketini başlatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklara ulaşıyor olmak ve onları yeni giysilerle mutlu edebilmek bizim için de büyük bir mutluluk. Lekesiz temizliğin öncüsü Ariel markası olarak tüketicilerimiz ile birlikte toplumsal sorumluluk bilincini arttırmayı bir hedef olarak belirledik. Proje ortağımız Migros’a ve bu projede bize destek veren Ceyda Düvenci’ye, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı’na teşekkür ederiz” dedi. Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman ise “Müşterilerimiz, Migros Grubu olarak toplumsal duyarlılığa verdiğimiz önemi biliyor ve bizleri her zaman destekliyorlar. Bu kampanyaya Mağazalarımızdan “Ariel” markalı ürünler alarak destek olacak tüm müşterilerimize ve P&G grubuna şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

Kampanya süresince tüketiciler tarafından yazılacak notları çocuklara teslim ederek kampanyaya destek veren Ceyda Düvenci, bir anne olarak çocukları mutlu eden projelerde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu anlamlı proje ile ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa ulaşabilecek olmak ve onları sevindirebilmek harika bir duygu. Bu projede yer almaktan ve gülümseyecek 10 bin çocuk için bir değer sağlayacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
 


kıyafet bağış projesi, acil ihtiyaç projesi vakfı, aysun zaman, bağış, kıyafet, ariel, tuba altunterim, Ceyda Düvenci, Migros
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder