ASUS TÜRKİYE'DEKİ AJANSINI SEÇTİ

06.09.2018 13:37:55

ASUS Sistem İş Birimi’nin Türkiye’deki halkla ilişkiler ve iletişim ajansı Piar İletişim oldu.ASUS TÜRKİYE'DEKİ AJANSINI SEÇTİ

ASUS Sistem İş Birimi, Türkiye'deki iletişim faaliyetlerini Piar İletişim ile yürütme kararı aldı. Bilgisayar, iletişim ve tüketici elektroniği alanlarında devrim yaratan ürün ve hizmetlerin sağlayıcısı olan ASUS Sistem İş Birimi, Piar İletişim'in Türkiye pazarındaki tecrübesinden ve stratejik iletişim danışmanlığından faydalanacak.

Dünyanın en büyük halkla ilişkiler ve iletişim ajansları arasında yer alan Hotwire ile yakın zamanda stratejik iş birliğine imza atan Piar İletişim, global markaların Türkiye pazarında büyümelerine destek olan iletişim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyor. Teknoloji, perakende, e-ticaret, güvenlik ve mobilya gibi sektörlerdeki tecrübesiyle ulusal ve uluslararası markaların halkla ilişkiler ve iletişim ajansı olarak 2014 yılından bu yana büyümesini sürdüren Piar iletişim, stratejik iletişim danışmanlığı, medya planlama, medya ilişkileri, lider iletişimi, influencer marketing, dijital iletişim ve kreatif tasarım alanlarında uçtan uca hizmet sunuyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder