ASUS'TAN YENİ TRANSFORMER BOOK

09.09.2013 10:15:38

ASUS IFA fuarında tablet-dizüstü melezi iki yeni cihazını tanıttıASUS'TAN YENİ TRANSFORMER BOOK

ASUS IFA fuarında yeni tablet-dizüstü melezi iki cihazını tanıttı. Yeni nesil Intel Core işlemcisi ve ayrılabilir 13.3 inçlik Full HD ekranı sayesinde Windows 8’li bir tablet olarak da kullanılabilen ASUS Transformer Book T300 ve üç ayrı kullanım deneyimini bir arada sunan 11.6 inçlik ASUS Transformer Book Trio, tam anlamıyla çok yönlü kullanım olanağı sağlıyor.

ASUS Transformer Book T300

Yeni ASUS Transformer Book T300, 13.3 inçlik ayrılabilir Full HD ekranı ile tek başına Windows 8’li bir tablet olarak da kullanılabiliyor. Sorunsuz çoklu görev performansı için yeni nesil Intel Core işlemci ile desteklenen Transformer Book T300, sekiz saatlik pil ömrü ve metalik tasarımıyla dikkat çekiyor. Klavye istasyonu arka aydınlatmalı tuşlarıyla gerçek ebatlarda bir klavye özelliği sunarken, çoklu dokunmatik dokunmatik yüzeyi Windows 8 kullanımını destekliyor, ayrıca manyetik istasyon bağlantısı ekranın kolayca takılıp çıkarılmasını sağlıyor.

ASUS Transformer Book Trio

ASUS Transformer Book Trio, iki parçalı tasarımıyla ultra portatif ürünlerin en son örneklerinden biri. Hem dizüstü bilgisayar, hem tablet, hem de masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilen ASUS Transformer Book Trio, yeni nesil Intel Core işlemciye sahip. Dizüstü bilgisayar mod’unda Windows 8 kullanırken, 11.6 inçlik ekran istasyondan ayrılıp kendi Atom çift çekirdek işlemcisiyle Android tablet olarak kullanılabiliyor. Böylece istendiğinde istasyon harici bir monitöre bağlanarak kendi başına bir Windows 8 masaüstü bilgisayara dönüşüyor.

Kaynak: www.aksam.com.tr


asus transformer book T300, asus transformer book trio, asus transformer, ASUS
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder