BİNBİRÇİÇEK'E İSPANYA'DAN ÖDÜL

10.06.2011 17:53:29

Altıparmak Gıda’nın markası Binbirçiçek, çizgisi ve iş mükemmeliyetiyle 26’ıncı Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü - Yeni Milenyum Ödülü’ne (26th International Europe Award For Quality Award - New Millennium Award) layık görüldü.BİNBİRÇİÇEK'E İSPANYA'DAN ÖDÜL Türk bal sektöründe öncü rol üstlenen Altıparmak Gıda’nın markası Binbirçiçek, Madrid merkezli Editorial Office bünyesindeki Ticaret Liderleri Kulübü (The Trade Leaders’s Club) tarafından çizgisi ve iş mükemmeliyeti kriterleri doğrultusunda 26’ıncı Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü - Yeni Milenyum Ödülü’ne layık görüldü.

1950’den bu yana yayıncılık alanında faaliyet gösteren Editorial Office bünyesindeki Ticaret Liderleri Kulübü, 120 ülkeden 7.000’den fazla işletmenin yöneticilerini tek çatı altında buluşturan uluslararası bir kuruluş olma özelliğini taşıyor.

Binbirçiçek, bu yıl 15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü’nde Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde, bal kategorisinde “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülü” ile ödüllendirilmişti. 2010 yılında Brüksel’de gerçekleşen II. Uluslararası AB Kalite Zirvesi’nde kalitesini ‘2010 AB Kalite Ödülü’ ile taçlandıran Binbirçiçek, Dr. Oya Akman’ın tasarladığı yenilenen ambalajı ile Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri 2010’da da “Üstün Tasarım” ödülüne layık görülmüştü.

2009 senesinde Altıparmak Gıda bünyesine katılan Binbirçiçek, doğadaki binbir çeşit çiçeğin kokusunu ve lezzetini sofralara taşıyor. Yıllardır tüketicisine sağlık ve lezzet sunan Binbirçiçek, yenilenen ambalajıyla her bir kavanozda doğadan gelen lezzeti bal tutkunları ile paylaşıyor. Binbirçiçek süzme çiçek balları, ağırlıklı olarak Orta ve Doğu Anadolu’nun kır çiçeklerinden; çam balları ise ağırlıklı olarak Köyceğiz ve Marmaris yörelerinden özenle derleniyor.


Avrupa Kalite Ödülü, ödül, İspanya, bal, binbirçiçek
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder