BİZİM MUTFAK’IN YER MİSİN İÇER MİSİN? KAMPANYASI VİRAL OLDU

14.09.2018 16:20:25

Minik youtuber’lar Bizim Mutfak’ın puding ve milkshake’leriyle birbirlerine meydan okuduBİZİM MUTFAK’IN YER MİSİN İÇER MİSİN? KAMPANYASI VİRAL OLDU

Bizim Mutfak’ın Express Puding&Milkshake ürünü için youtuber çocuklarla gerçekleştirdiği “Yer misin? İçer misin?” sloganlı kampanyası izlenme rekorları kırıyor.

Bizim Mutfak’ın geçen şubatta tüketiciyle buluşturduğu Ekspres Puding&Milkshake ürünü kısa sürede bir fenomene dönüştü. Soğuk sütle 1 dakika boyunca karıştırıldığında pudinge, 1 dakika boyunca çalkalandığında ise milkshake’e dönüşen Bizim Mutfak Ekspres Puding&Milkshake ürünü için YouTube’da 18 Mayıs’ta bir kampanya başlatıldı. “Yer misin? İçer misin?” sloganıyla çıkan Youtube Challenge Kampanyası, o günden bu yana viral bir harekete dönüşerek çok sayıda çocuğun izleyip taklit ettiği bir fenomene dönüştü.

6 youtuber tarafını seçti

Toplamda 4.6 milyon hayranı olan 6 youtuber, Bizim Mutfak Express Puding&Milkshake ile hem milkshake hem de puding yaptı. Çocuklar, Bizim Mutfak’ın çok özel bu ürününün hangi versiyonunu daha çok sevdiklerine dair bir taraf seçerek birbirlerine ve takipçilerine meydan okudu.

Prenses Elif, Junior Park, Oyuncax, Babishko Gülse Göçer ve Ecrin Su’dan oluşan yaşları 5 ile 13 arasında değişen youtuber’ların videoları 1.2 milyon izlenme oranı ile rekor kırdı. “Yer misin? İçer misin?” videolarına çocuklardan her gün Bizim Mutfak Express Puding& Milkshake ürünlerini deneyimledikleri yeni videolar gelmeye devam ediyor. Bugüne dek paylaşılan video sayısı 400’e yaklaştı.

Soğuk sütle, pişirmeden, sadece 1 dakikada hazır!

Aminobilimi kurup geliştiren, AR-GE’de sektörün öncüsü Ajinomoto’nun geliştirdiği Bizim Mutfak Ekspres Puding&Milkshake’i hazırlamak çok kolay ve eğlenceli. Express Puding için, ürünü yalnızca bir çay bardağı soğuk sütle 1 dakika boyunca karıştırmak, Express Milkshake için, ürünü yalnızca bir su bardağı soğuk sütle çalkalamak yeterli!

Bizim Mutfak Express Puding&Milkshake ürünleri ilk kez şubat ayında Türkiye’de tüketiciyle buluşmuştu. Ürünler ilk 4 ayda yüzde 3,4’lük pazar payına ulaştı.

Ajinomoto Hakkında

Ajinomoto, ‘Sağlıklı Beslen, Sağlıklı Yaşa’ (Eat Well, Live Well) felsefesiyle yüksek kaliteli çeşniler, soslar, çorbalar, dondurulmuş gıdalar, unlu mamuller, kahve gibi ürünlerin global üreticisidir. Uzun yıllar gıda kültürü ve insan sağlığına ileri düzeydeki amino asit teknolojileriyle katkıda bulunan Ajinomoto, faaliyetleri aracılığı ile insanlığın yüz yüze geldiği ‘Küresel Sürdürülebilirlik’, ‘Gıda Kaynakları’ ve ‘Sağlıklı Yaşam’ sorunlarının çözülmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. 1909'da kurulan ve şu anda 30 ülkede faaliyet gösteren Ajinomoto, 2017 yılında 10 milyar ABD dolarına yakın net satış gerçekleştirmiştir. Ajinomoto,Türkiye’de 2013 yılında Kükre Gıda A.Ş.’nin yüzde 50 oranındaki hisselerini satın almış, 15 Kasım 2016 tarihli Hisse Satış Sözleşmesi ile Örgen Gıda’nın hisselerinin, 17 Ağustos 2017 tarihli sözleşme ile Kükre Gıda A.Ş’nin tamamını devralmıştır.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder