BOYNER ALIŞVERİŞTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI

17.02.2015 12:10:18

Boyner YouTube'un Türkiye’de hayata geçirdiği yeni hizmetini müşterilerine ilk sunan marka oldu.BOYNER ALIŞVERİŞTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI

Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterilerine sunan Boyner’in Instagram ve YouTube adreslerinde yer alan ürünlerini satın almak artık çok kolay. Alışveriş sektöründeki trendlerin öncüsü Boyner, müşterilerini Instagram ve YouTube’un en son özellikleriyle de hızla tanıştırarak, yepyeni ve pratik alışveriş kanallarını hizmete soktu.

YouTube’dan alışverişe direkt geçiş

YouTube’un yeni özelliğini Türkiye’de ilk kullanan marka olan Boyner, müşterilerine pratik bir alışveriş kanalı daha sundu. YouTube’da yayınlanan Boyner tanıtım videolarının sağ üst köşesinde yer alan ‘i’ ikonuna tıklayanlar, görüntüdeki ürünlere kolayca ulaşarak satın alıyor. Boyner, bu hizmeti ilk olarak 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyalarında müşterilerinin beğenisine sundu.

Like2buy ile beğendiğiniz ürünler ‘tek tık’ mesafede


Boyner’in Instagram hesabını ziyaret edenler de, profil sayfasındaki link ile tüm ürünlere kolayca ulaşabiliyor. Ziyaretçiler, beğendiği ürünleri inceleyerek, tek tık’la hemen istedikleri ürünü satın alabiliyor. Boyner’in Instagram’ın ‘like2buy’ hizmetiyle açtığı satış kanalı, internette beğenilen ürünleri uzun süre aramaya da son veriyor.

http://like2b.uy/boyneronline

http://instagram.com/boyneronline

https://www.youtube.com/user/BoynerMagazalari


instagram, Youtube, alışveriş, BOYNER
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder