CANON’DAN EOS R’A SANAT DOLU TANITIM

07.11.2018 17:25:20

Canon, yeni ürünü EOS R’ı düzenlediği özel bir etkinlikte tüketicilere tanıttı.CANON’DAN EOS R’A SANAT DOLU TANITIM

Canon, en yeni ürünü EOS R’ın Türkiye’deki tanıtım faaliyetleri kapsamında görkemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Tüm fotoğraf tutkunlarının davetli olduğu etkinlikte EOS R’ın doğuş hikayesinden teknik özelliklerine kadar tüm detayları katılımcılarla paylaşıldı.

Büyüleyici bir sanat performansıyla da taçlandırılan etkinlikte ziyaretçiler, ürün sunumunun ardından fotoğraf ve video çekimleri için özel olarak hazırlanan sahnelerde EOS R’ın sessiz çekim yapabilme, karanlık ortamlarda en hızlı, yüksek netlikte odaklanma gibi öne çıkan özelliklerini deneyimleme fırsatı buldu. Etkinlik boyunca gerçekleştirilen performans, EOS R’ın teknik özelliklerinin testi için muhteşem bir ortam sundu. Dünyanın en hızlı otomatik ve -6EV gibi çok düşük ışıklandırmada en yüksek odaklanma kapasitesine sahip olan EOS R ile katılımcılar her çekimde profesyonel kareler elde etti. EOS R, ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığı ve 4K video çekme özelliği ile fotoğraf tutkunlarının gönlünü kazandı.

Ziyaretçilerin beğenisini toplayan gösteri ise bireyin maddi hayat ve maneviyat yolcuğunu temsil etti. Işık ve sahne şovları, izleyenleri kendine hayran bırakan performansta insanın aile içerisindeki sosyalizasyon sürecinden ve doğa anadan da bahsedildi. Ayrıca bireyin kimlik arayışı ve kadının ataerkil dünyaya baş kaldırışı da performansın ön plana çıkan detayları arasında yer aldı.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder