CEM SEMERCİOĞLU'NDAN 2.ÇÜRÜK ELMA REKLAM ÖDÜLLERİ AÇIKLAMASI

27.04.2012 00:30:26

2.Çürük Elma Reklam Ödülleri için hazırlıklar ve geri sayım başladı... İşte Reklamazzi.com Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Cem Semercioğlu'nun bu yılki organizasyon ile ilgili yapmış olduğu açıklama...CEM SEMERCİOĞLU'NDAN 2.ÇÜRÜK ELMA REKLAM ÖDÜLLERİ AÇIKLAMASI

Reklamazzi.com olarak geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz Çürük Elma Reklam Ödülleri, reklam camiasında bomba etkisi yaratmış, sektör kantarının topuzu halini almış, reklamseverler tarafından an be an, büyük bir ilgiyle takip edilmişti.

Şimdi vakit, 2.Çürük Elma Reklam Ödülleri hazırlıklarına başlama vaktidir, aynı zamanda da nakittir.

Reklamazzi.com Çürük Elma Reklam Ödülleri, reklam camiasının hoşgörüsünü tartan, ajansların, oyuncuların hoşgörüsüne sığınan, mizahi bir etkinlik olarak algılanması gereken bir organizasyondur.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Reklamazzi takipçileri ve reklamseverlerin katılımcısı olacağı oylama sürecinde, ödüle aday reklam filmleri bir ay boyunca oy toplamak için kıyasıya yarışacak.

2.Çürük Elma Reklam Ödülleri'nde oylama işlemi 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında yapılacak ve 16 Haziran'da düzenleyeceğimiz ödül gecesi ile dereceye giren reklam filmlerine ödülleri takdim edilecektir. Bu arada buradan geçen yıl ödül törenimizin sunuculuğunu üstlenen sevgili Akasya Asıltürkmen'e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum...

2.Çürük Elma Reklam Ödülleri'nin aday reklam filmlerini belirleyecek olan bu yılın değerli Jüri üyelerini, 4 Mayıs Cuma akşamı Reklamazzi'den açıklayacağız.

Anımsanacağı üzere geçen yılın aday filmlerini belirleyen jüri üyeleri arasında teşekkür her zaman borç bildiğim sevgili Mehmet Esen, Şebnem Bozoklu, Levent Tülek, Ayşe Özyılmazel, Aylin Aslım ve Vedat Özdemiroğlu bulunmaktaydı. Bakalım bu seneki Juri üyeliği için teklif götürdüğüm değerli isimlerden aramıza kimler katılacak, bende herkes gibi çok merak ediyorum. Bunun için sabırsızlıkla 4 Mayıs Cuma akşamını beklememiz gerekecek.

Her şey daha iyiye ulaşmak için...

Reklamın İyisi Kötüsü Olur !

Cem Semercioğlu
Reklamazzi.com
Genel Yayın Yönetmeni ve Sahibi 


akasya asıltürkmen, cem semercioğlu, şebnem bozoklu, vedat özdemiroğlu, aylin aslım, Levent Tülek, Mehmet Esen, ayşe özyılmazel, reklam, Reklamazzi, reklamazzi.com, çürük elma
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder