COLIN’S’TEN FESTİVALE GÖTÜREN REKLAM (VIDEO)

12.09.2018 11:18:18

2011’den beri her yıl gerçekleştirilen COLIN’S Jeans Fest, bu seneki filmi ile 3 ana karakterin mağazalardan festivale geçiş sürecini moda, eğlence ve müzik konseptlerini bir araya getirerek resmediyor.COLIN’S’TEN FESTİVALE GÖTÜREN REKLAM (VIDEO)

Bu aralar COLIN’S’ten bir Jean alırsanız, kendinizi Romanya’da düzenlenen ve dünyanın en iyi müzik festivallerinden olan Untold Müzik Festivali’nde bulabilirsiniz. Nasıl mı? Colin’s, global alandaki başarısını sürdürüyor ve Jeans Fest kampanyasıyla bir yenisini ekliyor; Jean alan herkese festivale gitme şansı sunuyor.

Bu sene Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya ve Belarus’ta yayına giren reklam filmi ile Colin’s, birçok milletten genci her sene sürdürdüğü global vizyonu ile bol hareket ve ritme davet ediyor.

2011’den beri her yıl gerçekleştirilen COLIN’S Jeans Fest, bu seneki filmi ile 3 ana karakterin mağazalardan festivale geçiş sürecini moda, eğlence ve müzik konseptlerini bir araya getirerek resmediyor. Sonuç olarak Jeans Fest, ismini gerçek anlamda hayata geçiriyor ve devamlılığı olacak bir kampanyayla hayat buluyor.

K A R P A T reklam ajansı tarafından hazırlanan COLIN’S Jeans Fest filminin prodüksiyonunu 2012 üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Doğan Tanyer oturuyor.KÜNYE

Advertiser: COLIN’S

Advertiser Representatives: Önder Ön, Aytaç Dalyan, Fatih Karataş, Anıl Güneş, Gülşah Keskin, Elif Köseoğlu, Fatih Köse

Brand Consultant: Hakan Senbir

Agency: K A R P A T

Creative Chairman: Karpat Polat

Executive Creative Director: Ozan Yurtsever

Creative Group Head: Umut Geldiay

Copywriter: Emre Ekinci

Art Director: Sertaç Çakır

Group Account Director: Tülin Karaman

Account Director: Ayşegül Dinç

Account Executive: Ece Hazal Aydınoğlu

Production: 2012

Director: Doğan Tanyer

Producer: Ezel Domanic, Özlem Seçkiner, Seda Moroğlu

Post Production: ABT

Music: Mustafa ErdoğduYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder