CORNETTO İÇİN AŞK DOLU PAZARLAMA FİKİRLERİ ARANIYOR

08.10.2018 13:18:34

17. Unilever IdeaTrophy Cornetto ile Aşk Dolu Pazarlama Fikirleri ArıyorCORNETTO İÇİN AŞK DOLU PAZARLAMA FİKİRLERİ ARANIYOR

Üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik efsanevi yarışma Unilever IdeaTrophy, 17’inci kez yaratıcı pazarlama fikirleri için yola çıkıyor.

Bu yıl Cornetto’nun sahiplendiği yarışmanın başvuruları 23 Ekim’e kadar Unilever IdeaTrophy web sitesi www.ideatrophy.com ‘dan yapılabiliyor. Kazananları ise heyecan verici ödüllerin yanı sıra Londra’da gerçekleştirilen Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil etme ve Unilever’de staj yapma fırsatı bekliyor.

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin pazarlama alanında yaratıcı fikirlerini paylaşırken aynı zamanda yeni beceriler kazanmasını hedefleyen 17. Unilever IdeaTrophy başladı. Her yıl farklı bir Unilever markası tarafından gerçekleştirilen yarışmanın bu yılki markası aşkın resmi dondurması Cornetto oldu.

“Tek ihtiyacımız olan aşk ve Cornetto” sloganıyla gençleri aşık olunacak fikirler bulmaya çağıran ve yarışma boyunca pazarlama alanında dijital öğrenme fırsatları da sunan Unilever IdeaTrophy, bu yıl da üç aşamadan oluşuyor. İlk aşamada Cornetto markasını analiz eden ve Cornetto’ya aşklarını itiraf etmek için bir video çeken üniversite öğrencileri ayrıca aşka dair bakış açılarını yansıtan bir de anket dolduracak. Katılımcılar arasından seçilen 30 takım, ikinci aşamada kendilerine verilen bilgiler doğrultusunda bir pazarlama kampanyası tasarlayacak. Heyecan verici Final Kampı’na katılmaya hak kazanan finalistler arasından Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından seçilen bir takım ise Londra’da düzenlenecek Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil edecek. Finalde ilk üçte yer almayı başaran takımlar ayrıca Unilever’de staj yapma, Cornetto’nun reklam çekimlerine katılma ve MacBook Air, iPhone, iPad gibi sürpriz ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Dileyenlerin 3 kişiden oluşan takımıyla, dileyenlerin ise bireysel olarak katılabildiği yarışmanın başvuruları, Unilever IdeaTrophy resmi web sitesi www.ideatrophy.com üzerinden 23 Ekim 2018 Cuma günü saat 17.00’ye kadar gerçekleştirilebilecek.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder