DARDANEL TON'A POŞET YARADI

18.05.2017 12:49:44

Günlük hayata yenilik ve pratiklik getiren Poşet Ton balığının satışlarında yüzde 50’lik büyüme gerçekleşti. Balık severlere pratik bir alternatif olarak sunulan Poşet Ton, ince ve kullanışlı paketiyle kolay taşınma özelliğine sahip.DARDANEL TON'A POŞET YARADI

Dardanel, işte, sporda, tatilde tüketicinin dilediği her yerde rahat taşıyıp, tüketebilsin diye ton balığını üstün teknoloji ürünü poşete soktu, satışlarını yüzde 50 arttırdı. Konserve sektörünü ileriye taşımak ve ton balığı tüketimini arttırmak için hayata geçirilen Poşet Ton kısa sürede kendi kategorisinde ciddi bir büyüme gerçekleştirdi.

Pratikliği seven Türk halkı, ince, esnek, hafif ve kullanışlı paketiyle taşınması kolay hale gelen Poşet Ton balığını sevdi. 2 yıl raf ömrüne sahip, % yüz katkısız, doğal bir içeriğe sahip olan poşet ton, zeytinyağlı ve light olarak satışa sunuldu. ‘Ben Nereye, Ton Oraya’ sloganıyla raflardaki yerini alan Poşet Ton, yağı süzülmüş zeytinyağlı ton ve yağ ilavesiz light poşet ton çeşitleriyle balık severlerin beğenisine sunuldu.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder