DENİZ BANK İLE TURKCELL'İN İŞ BİRLİĞİ

06.08.2013 10:29:55

Turkcell, işbirliklerini genişletmeye devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında birebir iletişimde bulunduğu 480 bine yaklaşan şirket ve kurum arasında yer alan DenizBank ile işbirliğini daha da derinleştiren Turkcell, kurumun mobil iletişim ihtiyaçlarının ana tedarikçisi oldu.DENİZ BANK İLE TURKCELL'İN İŞ BİRLİĞİ

Mobil teknolojilerdeki gelişmelerin ve bunun sonucu yaşanan dönüşümün tüm iş süreçlerini yeni baştan kurgulamayı zorunlu kıldığına dikkat çeken Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Turkcell, inovasyon gücüyle iletişim ve teknoloji alanında sadece Türkiye’de değil dünyada öncü uygulama ve hizmetler sunan bir şirket. Bu sayede kurumsal müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine ve büyümelerine katkıda bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu. Ciliv, bankacılık sektörünün yenilikçi oyuncularından DenizBank ile pek çok alandaki işbirliklerinin bundan sonra da artarak süreceğini belirtti.

“İki kurumun ortak değerlerinden olan ‘yenilikçilik’ bizi aynı yerde buluşturuyor”

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ise yeni iş birliğini şöyle değerlendirdi: “Turkcell telekomünikasyon alanında, DenizBank ise bankacılıkta uzun zamandır fark yaratan işlere imza atan iki kurum. Ortak değerlerimiz arasında yer alan ‘yenilikçilik’ anlayışı, bizi aynı paydada buluşturuyor. Dijital bankacılığın Türkiye’deki öncülerinden biri olan DenizBank, teknolojiyi gerek müşterilerinin hayatını gerekse iş süreçlerini kolaylaştırmak adına yakından takip ediyor. İnsan odaklı kurum kültürümüzün doğal bir uzantısı olarak, önce müşterilerimiz için fark yaratmak; bunun ön koşulu olarak ise çalışanlarımızı en yenilikçi uygulamalarla buluşturmak, onlara gerekli teknolojik altyapı ve ekipmanı sağlamak üzere çalışıyoruz. Turkcell’in temin ettiği yeni cihazlarla Kaptanlarımız iş süreçlerini daha verimli ve hızlı hale getirerek, müşterilerimize verdikleri hizmetin kalitesini artırabilecekler. Böylelikle “Hayat Deniz’de Güzel” mottomuz etrafında, çalışanlarımızın her an, her yerden bağlantıda olabilecekleri, işlerini takip edebilecekleri bir sistem yaratmış olacağız. Kısa süre önce tarım bankacılığı konusunda önemli bir işbirliğine gittiğimiz Turkcell ile önümüzdeki dönemde birçok yeni projede bir araya geleceğimizi düşünüyorum.”

 

Kaynak:marketingturkiye.com


hakan ateş, süreyya civil, deniz bank, Turkcell
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder