DENİZBANK'TAN ÇEYREK MİLLİ PİYANGO BİLETİ

06.12.2011 15:29:09

DenizBank, 29 Aralık’a kadar sürecek kampanyası ile İşletme Kart’la taksitli ticari kredi kullanan ve kart harcaması yapan müşterilerine çeyrek Milli Piyango bileti hediye ediyor.DENİZBANK'TAN ÇEYREK MİLLİ PİYANGO BİLETİ

DenizBank, İşletme Kart ürünüyle yılbaşına özel çeyrek Milli Piyango bilet kampanyası düzenledi.

5 - 29 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada İşletme Kart’la taksitli ticari kredi kullanan ve kart harcaması yapan müşterilere çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecek. Kampanyanın detayları 29 Aralık’a kadar İşletme Kart’la 5.000 TL ve üzeri taksitli ticari kredi kullanan ya da tek seferde yapılacak 500 TL ile üzerindeki peşin ve taksitli alışveriş yapan DenizBank müşterileri çeyrek Milli Piyango bileti almaya hak kazanacak. Kampanya DenizBank üye işyerlerinde ve kriterlere uygun diğer banka üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde geçerli olacak.

Müşteri kampanya kriterlerine uygun işlem yaptığı takdirde; kendisine sistem tarafından kazandığı biletin numarası otomatik SMS bildirimi yoluyla yapılacak. Hediye edilecek bilet sayısı, müşteri başına 1 adet biletle sınırlı olacak. Kazanılan ödüller, 4 Ocak 2012’den sonra talihli müşterinin DenizBank hesabına yatacak.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder