DİJİTAL PAZARLAMADA YENİ YATIRIM

25.11.2016 14:59:47

Related Digital Group, Dijital Pazarlama Alanındaki Yatırımlarıyla Uluslararası Çapta İddiasını Artırdı.DİJİTAL PAZARLAMADA YENİ YATIRIM

15 yılı aşkın deneyimiyle dünyanın ilk dijital pazarlama servis sağlayıcıları arasında yer alan Related Digital Group, global arenada rekabet gücünü artıracak bir atılıma imza attı. Bu doğrultuda grup çatısı altında birleştirdiği 5 öncü markası ile yeni bir kurumsal yapılanma gerçekleştirdi. Aynı zamanda SaaS hizmeti sunan markalarının ürün ve hizmetlerini Related Marketing Cloud Platformu altında entegre etti. Bu platform ile sektöre yeni bir yaklaşım kazandıran grup, uluslararası pazardaki varlığını güçlendirmek üzere Londra’da bir ofis kurdu.

Related Digital Group, dijital pazarlama alanında sunduğu hizmet kapsamını genişletti ve grup çatısı altında birleştirdiği 5 marka ile 360 derece değer sağlamaya başladı.

Yeni kurumsal yapılanma kapsamında ürün ve hizmetlerini iki temel gruba ayıran Related Digital Group, euromessage, visilabs ve semanticum ile teknoloji hizmeti veriyor (SaaS). Bu şirketlerin ürünlerini bir arada sunduğu Related Marketing Cloud (RMC) Platformu hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda sektöre öncülük ediyor. Hizmet tarafında ise performans odaklı web ajansı madebycat ve içerik oluşturma konusunda uzman brandmail şirketleriyle faaliyetlerini yürütüyor.

Mevcut şirketlerini geliştirerek ve yeni şirketler satın alarak uluslararası çapta, bütünleşik dijital pazarlama hizmetleri sunmaya odaklandıklarını dile getiren Related Digital Group Kurucu Ortaklarından Selin Billi Mallinson; “Kurumsal yapılanmamızı yeni logomuz ve yeni yüzümüzle sektöre yansıttık. 15 yılı aşkın deneyimimizle global çapta bu alandaki ilk şirketlerden biri olan kurumumuz, kendini yenileyerek bugünün ve geleceğin ihtiyaç ve beklentilerini müşterilerine sunmaya hazır. 2014 yılında visilabs ve 2016 yılında semanticum’u grubumuza katarak büyüme iştahımızı kanıtlamıştık. Aynı zamanda diğer markalarımızı da sürekli olarak geliştirerek lider konumlarını güçlendirmeye odaklanıyoruz. Bu dönüşüm sürecinde ürün bazında da önemli yatırımlara imza attık, HTML editor’ı sistemimize entegre ettik. Ayrıca veriye dayalı pazarlama otomasyonu sağlayan RMC Platformu’nu kurduk ve euromessage ile visilabs ürünlerini aynı çatı altında birleştirdik. Sektördeki farkımızı ise hazır otomasyon modülleri olan ve şirketlerin iş sonuçlarına ve cirolarına anında katkı sunan ‘play books’ gibi yenilikçi hizmet modellerimizle kanıtlıyoruz. Bu sayede dijital alanda teknolojiden tasarıma, stratejiden, operasyona kadar uçtan uca hizmetler ve ürünler bütünü sunuyoruz. Gayemiz, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda iddiamızı artırmak. Bu doğrultuda yatırımlarımız, şirket satın alma ve organik büyüme çalışmalarımız birbirine paralel olarak devam edecek” şeklinde konuştu.

RMC Platformu’nun uluslararası atılımı, Londra’da yeni açılan ofis ile ivme kazandı

Grubun stratejisinde kilit bir role sahip olan Related Marketing Cloud (RMC) Platformu, veriye dayalı çok kanallı kampanya yönetim çözümleri sunan euromessage, veri analizi, tavsiye sistemleri ve veri odaklı hedefleme teknolojileri sağlayıcısı visilabs ve sosyal medya yönetimi alanında uzman semanticum’un güç birliği ile inşa edildi. Related Digital Group dijital pazarlama alanındaki bu yenilikçi girişimi ile uluslararası rekabet gücünü artırmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Londra’da yeni bir ofis de kuran şirket, müşterilerine pazarlama ve iletişim çalışmalarını entegre ve merkezi bir şekilde yönetme olanağı sunuyor.

RMC Platformu, müşteri deneyimini zenginleştiren temel hizmetlere sahip:

Kişiselleştirilmiş e-posta, SMS, ‘push’ kampanyalarının oluşturulması
Kişiye özel web sitesi deneyimi yaratımı
Çok kanallı, kompleks kampanya kurguları
Müşteri döngüsü pazarlama programlarının otomatize edilmesi
Tüm kanalların birbiriyle konuşabilmesi
Tüm kampanyaların takibi ve başarısının ölçümlenmesi
Related Digital Group, bütünleşik ürün ve hizmetler sunuyor

Dünya çapında 1.500’ü aşkın kuruma hizmet veren Related Digital Group’un başlıca ürün ve hizmetleri arasında pazarlama teknolojileri alanında çok kanallı kampanya yönetimi (e-mail, SMS, sosyal medya, web), veri analizi ve yönetimi (tavsiye motoru, segmentasyon modellemeleri, data mining, vb.), kişiselleştirme ve hedefleme ürünleri, sosyal medya dinleme, takip etme, hesap yönetimi ve pazarlama otomasyonu yer alıyor.

Pazarlama hizmetleri alanında ise dijital strateji geliştirme, web sitesi yapımı ve web kişiselleştirmesi, banner, e-mail gibi müşteri deneyimi yaratan tasarım çalışmaları, SEO, SEM, içerik üretimi ve pazarlaması, dijital kampanya üretimi ve raporlaması çalışmaları mevcut.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder