DOCKERS MAĞAZALARINDA YENİLİK

20.05.2011 16:37:59

Yenilenen Dockers® mağazalarında turuncu rengin ve maskülen tasarımın hâkimiyeti hissediliyor. Dockers® ayrıca Marmara Forum AVM’de açılan yepyeni mağazası ile daha çok erkeğin dolabına girmeyi hedefliyor.DOCKERS MAĞAZALARINDA YENİLİK Dockers®, yeni açılan ve dekorasyonu yenilenen mağazaları ile Türkiye’deki yatırımlarını artırmaya devam ediyor. Bu çerçevede Ümraniye Meydan AVM, İstiyePark AVM, Capitol AVM mağazalarının ardından Cevahir AVM ve Capacity AVM mağazalarının da dekorasyonu yenilendi. Dockers® son olarak yeni açılan Marmara Forum AVM’deki mağazası ile son tüketiciye ulaştığı noktalara bir yenisini ekledi.
Dockers® markasının logosu 2011 yılı itibariyle turuncuya döndü ve bu nedenle yenilenen ve yeni açılan Dockers® mağazalarının içerisinde de turuncu rengin hakimiyeti görülüyor. Mağazalarının dekorasyonu, kullanılan malzeme ve renklerle markanın özgün karakterini yanısıtıyor. Yenilenen mekânlarda maskülen bir tasarım göze çarpıyor.

Dockers®’ın 25.yılı

1986 yılında San Francisco çıkan Dockers® tarihteki en hızlı büyüyen markalar arasında yer alıyor. Dockers® markası bu yıl 25. yılını kutluyor ve bugün ABD’de her 10 erkekten 8’in dolabında Dockers® pantolon bulunuyor. Dockers® Türkiye de çok daha fazla erkeğin gardırobunda yer almayı hedefliyor.

Markanın ürünleri 1994 yılından itibaren ABD dışında da satılmaya başlandı. 1998 yılından beri ise Dockers® markası Türkiye’de toptan ve perakende mağazalarında satılıyor. Dockers® alışveriş merkezlerindeki mağazaları ile YKM ve Boyner’lerde olmak üzere yaklaşık 350 noktada tüketicilerle buluşuyor. Dockers®’ın Türkiye’de sadece erkek koleksiyonu bulunuyor.


giyim , mağaza, dockers
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder