DOĞTAŞ DÜNYA TOPLANTISI ÇANAKKALE'DE YAPILDI

28.10.2011 14:34:45

“Doğtaş’ın bayiler toplantısı bu yıl, “Doğtaş Universal” adı altında 26-28 Ekim tarihleri arasında Çanakkale Kolin Hotel’de Türkiye ve dünyadan yaklaşık 200 bayinin katılımı ile gerçekleştirildi.DOĞTAŞ DÜNYA TOPLANTISI ÇANAKKALE'DE YAPILDI

“Doğtaş şimdi tüm dünyada” sloganıyla gerçekleştirilen bayiler toplantısında, 2011 yılının değerlendirmesi, 2012 yılı plan ve hedefleri, yeni ürünler, yeni yatırımlar, yurtiçi, yurtdışı pazar koşulları ve pazarlama stratejisi hakkında detaylı bilgiler verildi.


Toplantı; Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan’ın yurtiçi ve yurtdışı mobilya pazar değerlendirmesi, Doğtaş’ın 39 yıllık gelişimi, büyüme hikayesi, Doğtaş’ın bugün dünyada önemli oyunculardan biri haline geldiği ve hem Türk hem de dünya mobilya pazarında söz sahibi olduğu konularında yaptığı açılış konuşması ile başladı. Davut Doğan; “Doğtaş Mobilya olarak hem yurtiçinde hem yurtdışında her geçen yıl hız kesmeden büyümeyi sürdürüyoruz. Ödenen paranın karşılığını veren kalite ve tasarımlarımızla bugün yurt içinde 130 mağazamız, yurt dışında 65 ülkede 91 mağazamız ile mobilya sektöründe Türkiye’nin en prestijli markalarından biriyiz. 2008 yılında aldığımız Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarımızı hız kesmeden sürdürerek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.


davut doğan, doğtaş
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder