DORITOS, GLOBAL REKLAMINDA 'DİBİNE KADAR YAŞA' DİYOR (VIDEO)

28.02.2014 15:13:08

Doritos Pops, global reklam kampanyasıyla Türkiye’de de ekranlarda.DORITOS, GLOBAL REKLAMINDA 'DİBİNE KADAR YAŞA' DİYOR (VIDEO)

Doritos Pops’un yeni reklam filminin yönetmenliğini Iron Man serisi, Elf, Made gibi dünyaca ünlü filmlerin yapımcılığına imza atmış olan oyuncu, yapımcı ve yönetmen Jon Favreau üstleniyor. ABD’de 2013 bahar döneminde çalışmalarına başlanan reklam filmi, içinde Türkiye’nin de bulunduğu 14 pazarda aynı anda izleyiciyle buluşuyor.

“Vale” ismini taşıyan yeni filmde filmin ana kahramanı olan valenin Doritos Pops yedikten yaşadıkları anlatılıyor. Vale, en sevdiği mısır cipsi Doritos Pops’u yedikten sonra hayatı dibine kadar yaşamayı seçiyor ve kendisine ait olmayan spor bir arabayla sokaklarda çılgın bir gezintiye çıkıyor.

Los Angeles Kaliforniya’da iki gecede flash-forward tekniği ile çekilen “Vale” isimli reklam filmi, Doritos’un her an daha fazla cesaret gerektiren bir dizi heyecan verici olaya neden olduğunu anlatırken reklamın ana karakteri üzerinden de hayatı dibine kadar yaşamanın önemini vurguluyor.


global, Reklam Filmi, doritos pops
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder