DORITOS JURASSIC WORLD COSTA RİKA'YA GÖTÜRÜYOR

07.06.2018 21:13:41

Doritos ve “Jurassic World: Yıkılmış Krallık” Türkiye’den beş kişiye Costa Rica’ya gitme fırsatı sunuyor.DORITOS JURASSIC WORLD COSTA RİKA'YA GÖTÜRÜYOR

Doritos ve “Jurassic World: Yıkılmış Krallık” Türkiye’den beş kişiye Costa Rica’ya gitme fırsatı sunuyor. Doritos, bu kampanya ile filmin fanlarına, özel içeriklere ve Jurassic temalı benzersiz deneyimlere erişim olanağı sağlıyor. Kampanya için açılan Doritos.com.tr sitesindeki oyun, katılımcıları Isla Nublar adasına götürecek ve kazanan beş şanslı kişi Costa Rica’da heyecanlı bir macera yaşayacak. Tüketiciler, Doritos Jurrasic World paketlerindeki kodu girerek oyuna dahil olabilecekler, kayıp dinazorların izini sürerek onları kurtardıklarında Jurassic temalı ödüllerin yanı sıra, filmden ilham alan maceralar deneyimlemeleri için Costa Rica gezisi kazanabilecekler.

Üzerinde en ikonik dinazorlardan mavi dinazor Velociraptor’un görüldüğü sınırlı sayıda Doritos paketi şu anda satışta… 2015 yapımı “Jurassic World”ün merakla beklenen devamı ve bütün zamanların en çok izlenen filmlerinden Jurassic Park dizisinin beşinci bölümü “Jurassic World: Yıkılmış Krallık” Türkiye’de 8 Haziran’da vizyona giriyor.

JURASSIC WORLD: YIKILMIŞ KRALLIK Hakkında;

Tema parkının ve lüks tatil yeri Jurassic World’ün serbest kalan dinazorlar tarafından tahrip edilmesinden bu yana dört yıl geçmiştir. Isla Nublar adası şimdi insanlar tarafından terk edilmiş, hayatta kalan dinazorlar da balta girmemiş ormanların içlerine kaçmışlardır. Adadaki uyuyan volkan yeniden faaliyete geçtiğinde Owen (Chris Pratt) ile Claire (Bryce Dallas Howard) soyları tükenme tehlikesi altındaki son kalan dinazorları kurtarmak için bir kampanya açarlar. Owen hiç unutmadığı Mavi dinazorun peşindedir, Claire ise saygı duyduğu bu yaratıkları kurtarmayı kendine misyon edinmiştir. Lavlar volkandan aşağı süzülerek adayı kaplamaktayken adaya varırlar. Burada yaşadıkları tüm dünyayı tarih öncesi çağlara geri döndürülecek, o zamandan bu yana görülmemiş bir felaket tehlikesiyle karşı karşıya bırakan bir komployu açığa çıkarır.

Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı dizi filmlerinden birinin simgesi haline gelen heyecan, macera ve gerilimi en üst düzeye çıkaran bu yeni bölümde en sevilen karakterler ve dinazorlar geri dönüyor. Bu kez aralarında en korkunç, en dehşet verici yeni dinazor türleriyle de karşılaşıyoruz. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz.

Pratt ve Howard gibi starların yanı sıra film yapımcılar Seven Spielberg ve Colin Trevorrow’u da sinema salonlara geri döndürüyor. Beraberlerinde James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall, Isabella Sermon, BD Wong ve Jeff Goldblum gibi yıldızlar da beyaz perdede yerlerini alıyorlar.

Yönetmenliğini J.A. Bayona’nın (The Impossible) yaptığı bu destansı aksiyon-macera filminin yazarları Trevorrow ile Derek Connolly. Prodüksiyonda ise Frank Marshall ile Pat Crowly bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile ortaklaşmışlar. Belén Atienza da prodüksiyon ekibinde yer alıyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder