DÜNYADA YILIN İNTERAKTİF AJANSI SEÇİLEN MAGNET20'DEN REKLAMAZZİ'YE ÖZEL AÇIKLAMALAR

12.09.2018 09:53:21

Stevie Ödülleri'nde dünyada Yılın İnteraktif Ajansı seçilen Magnet20'den Reklamazzi'ye özel açıklamalar..DÜNYADA YILIN İNTERAKTİF AJANSI SEÇİLEN MAGNET20'DEN REKLAMAZZİ'YE ÖZEL AÇIKLAMALAR

Magnet20, Uluslararası Stevie Ödülleri’nde, bu yıl 4’ü altın, 2’si gümüş, 7’si bronz olmak üzere toplam 13 ödüle layık görülerek Türkiye’ye en çok ödül getiren ajans olmuştu.

Bunun yanında “Yılın PR Ajansı”, “Yılın Pazarlama Ajansı”, “Yılın İnteraktif Ajansı” ve “Yılın Organizasyonu”olarak yalnızca 4 kategoride verilen Grand Stevie Ödülleri’nde ise dünya çapında yapılan değerlendirmelere göre “Yılın İnteraktif Ajansı” kategorisinin kazananı da Magnet20 oldu.


Magnet20 İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetici Ortak Ferit Yücel Demirtaş ve Magnet20 Kreatif İşlerden Sorumlu Yönetici Ortak Ömer Faruk İnanöz Reklamazzi'nin sorularını yanıtladı.

İşte Magnet20 ile gerçekleştirdiğimiz röportaj:


Öncelikle ödülleriniz için tebrik ederiz. Ödül heyecanınızı nasıl paylaşabilirsiniz?

Ferit Yücel Demirtaş:


Teşekkür ederiz. Baktığımızda, İşimizin en önemli motivasyonu takdir edilmek ve ödüllendirilmek. Yaptığımız işlerin karşılığında müşterilerimizin mutluluğunu görmek ve üzerine uluslararası seviyede yüksek prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmek oldukça değerli ve heyecan verici bizim için.

Magnet20 olarak çalışmalarınızdan söz eder misiniz?

Ferit Yücel Demirtaş:


Magnet20, 8 senedir var olan, pazarlama, insan kaynakları ve sağlık başlığında, hazır ve standardize olmuş önerilerden ziyade, her ihtiyaca butik çözümler üreten ve bu çözümleri hayata geçiren bir hizmet ajansı. Dijital ağırlıklı, interaktif projeleri biraz daha fazla sevdiğimizi de belirtmeliyim.

Dünyada Yılın İnteraktif Ajansı seçilmenize neden olan farklılıklarınız neler?

Ömer Faruk İnanöz:


Yaptığımız tüm işlerde, hedef kitle iç görülerini tüm detaylarıyla inceleyip, stratejimizi ve kreatif yaklaşımımızı, bu iç görülerin içerisindeki temel duygular, değerler ve ortak paydalardaki tılsımlardan yaratmaya çabalıyoruz. Hal böyle olunca yaratmak, üretmek, ve takdir edilmek, alışılagelmişten hızlı ve fazla sayıda gerçekleşti. Bunun yanında son 3 senedir özellikle sağlık sektöründen müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz farkındalık iletişimi temalı çalışmalarla başarılı sonuçlar elde ettik.

Sağlık profesyonellerini, hastaları, hasta yakınlarını, STK’ları ve diğer tüm topluluk yansımalarını göz önüne alarak ortaya çıkardığımız projeler, sürekli, tutarlı ve amacına ulaşmış hale geldiklerinde de, ödüller şaşırtıcı olmaktan uzaklaşıp, ajansımızdaki ödül vitrinine yaklaşıyorlar.
3 yıl önce başladığımız projelerimiz hala hayattalar ve ilk gün yazdığımız ana strateji ve kreatifin sürekliliğiyle işlemeye devam ediyorlar. Bunun gerçekleşebilmesi için yalnızca ajansın değil, aynı şekilde müşterinin de bilinci, kabiliyeti ve özverisi gerekiyor.

Uluslararası Stevie İş Ödülleri'ne Türkiye'den katılan ajansları nasıl değerlendirirsiniz?

Ferit Yücel Demirtaş:


Bu yıl Türkiye’den de katılımın çok fazla olduğunu duydum. Hem yerel hem de global network’den ajansların aldığı ödüller var. Bu ülkemiz adına gurur verici.

Magnet20 olarak gelecek planlarınızdan söz eder misiniz?

Ömer Faruk İnanöz:


Öncelikle çözüm sunduğumuz pazarlama, insan kaynakları ve sağlık alanlarındaki uzmanlığımızı geliştirmeyi ve bu alanlardaki varlığımızı daha da kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken de Magnet20’nin en güçlü kasları olan yaratıcılık ve performans odaklı iş yapış şeklini korumayı ve daha da ileriye götürmeyi planlıyoruz.


 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder