ECE VAHAPOĞLU HEPSİBURADA'NIN TEKNOLOJİ SEFERBERLİĞİNDE

05.11.2018 14:01:14

Ece Vahapoğlu Hepsiburada’nın Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Seferberliği’ne KatıldıECE VAHAPOĞLU HEPSİBURADA'NIN TEKNOLOJİ SEFERBERLİĞİNDE

Hepsiburada “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programıyla, teknoloji ve pazarlama gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Programa katılan girişimci kadınlar e-ticarette işini kurarken ya da büyütürken Hepsiburada’nın gücünden ve sağladığı özel teşviklerden yararlanıyor. Program kapsamında Anadolu’nun en ücra noktasında dahi olsalar, ticaret hayatına giriş yapmak isteyen kadınlar ürünlerini Hepsiburada üzerinden Türkiye’nin 81 iline ulaştırabiliyorlar.

Spor ve sağlık konusunda yaptığı çalışmalarla önemli bir hayran kitlesine sahip, sertifikalı wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu sağlık ve spor odaklı markası fit21 ile Hepsiburada’nın Girişimci Kadınları arasına katıldı. Vahapoğlu, program sayesinde bir yandan ürünlerini Hepsiburada müşterilerine ulaştırırken, diğer yandan da kadınlara e-ticaret ile işlerini nasıl daha fazla büyütecekleri konusunda ilham veriyor.

Vahapoğlu, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla ilgili “Fit 21 markamın ürünleri için Hepsiburada’da ücretsiz mağaza açtım ve ürünlerimi Türkiye’nin en büyük satış ve pazarlama platformunda sergilemeye başladım. Anadolu’nun neresinde olurlarsa olsunlar tüm kadınlara sesleniyorum; bu programa katılarak kendi ayaklarınız üzerinde durun, çalışıp üretmenin ve değer yaratmanın zevkini keşfedin. Hem aile hem ülkemiz ekonomisine kadınlar olarak katkıda bulunmaya devam edelim…” mesajını verdi.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder