EN YAKIN ARKADAŞLAR MOLPED'İN YOUTUBE KANALINDA

17.05.2017 13:59:30

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan ve en yakın arkadaşı Büşra Aktüre, geçtiğimiz günlerde Molped’den ilham alarak, Youtube kanalı “Dünya Tek Biz İkimiz” i açtıEN YAKIN ARKADAŞLAR MOLPED'İN YOUTUBE KANALINDA

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan ve en yakın arkadaşı Büşra Aktüre, geçtiğimiz günlerde Molped’den ilham alarak, Youtube kanalı “Dünya Tek Biz İkimiz” i açtı. “Türkiye’nin ilk en yakın arkadaşlık platformu’’nun kurulmasına destek olan ve en yakın arkadaşlar arasındaki bağa inanan Molped, bu kanalı sahiplendi. Sadece en yakın arkadaşların yaşadığı anları, komik hikâyeleri ve paylaştığı sırları tek bir çatı altında toplayan kanal, genç kızlar arasında kısa sürede popüler hale geldi. Kanalda, başta kampanyanın jingle’ını seslendiren Fatma Turgut olmak üzere, Duygu Özaslan, Polina Chursanova, Gökçe Yıldırım, Duru Önver ve Gamze Ekşi de en yakın arkadaşlarıyla birlikte yer alıyor.

Genç kızların hayranı olduğu Fatma Turgut, Türkiye’nin en çok izlenen fenomenleri ve onların en yakın arkadaşlarıyla Youtube’a özel hazırlanan dijital klipte ilk defa bir araya geliyor.

Bu kanalda en yakın arkadaşları neler mi bekliyor?
Sadece en yakın arkadaşların başına gelen olaylar, en yakın arkadaşı kardeşi olanların anlayacağı durumlar, bir Youtuber’ın en yakın arkadaşı olmanın avantaj ve dezavantajları kanalın ilerleyen dönemdeki video içeriklerinden sadece birkaçı… Duygu Özaslan, Polina Chursanova, Gökçe Yıldırım, Gamze Ekşi, Duru Önver’in videolarının yer aldığı Dünya Tek Biz ikimiz” YouTube kanalı, genç kızları keyifli bir serüvene davet ediyor.
Youtube Kanalı: Dünya Tek Biz İkimiz

https://www.youtube.com/watch?v=2tt662kmGwkYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder