ENGİN GÜNAYDIN VE DİLAN ÇİÇEK DENİZ GARANTİ'NİN YENİ REKLAMINDA (VIDEO)

09.10.2018 13:16:20

Garanti'den yeni reklam filmi: Esnaf ve KOBİ’ler için Garanti Cep ve İnternet deneyimi yenilendiENGİN GÜNAYDIN VE DİLAN ÇİÇEK DENİZ GARANTİ'NİN YENİ REKLAMINDA (VIDEO)

Garanti’nin, Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz’in baba-kızı canlandırdığı ve reklam kampanyasının yeni filmi yayınlandı.

Yenilenen Garanti Cep ve İnternet ile Esnaf ve KOBİ’ler işlerini artık çok daha kolay takip edebiliyor. Müşterilerin tek bakışta finansal durumlarını görüntüleyebilecekleri, ürün ve bankacılık ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bir ana sayfa devreye alındı.
Garanti Cep ve İnternet’teesnaf ve KOBİ’lere özel yepyeni deneyimi konu alan reklam filminde; Duygu Sabit ve Ayhan Sabit bir iplikçi dükkanına girer. İplikçinin geleneksel yöntemlerle gelir-gider-pos-çek hesabı yaptığını gören Ayhan Sabit, yine soruna kendi yöntemleriyle çözüm bulmaya çalışır. İpliklerin renklerine göre gelen para, giden para – postan gelenler hesabı yaparken dükkan boyunca ipler germeye başlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Tam bu sırada kahramanların yaşadığı kafa karışıklığı üzerine Ugi, Garanti Cep ve Garanti İnternet’te tek ekranda ayrı ayrı gelen para – giden para ve POS işlemlerinin görüntülendiğini gösterir. GarantiCep müşterisi iplikçi Şevket Bey de bu şekilde uygulamanın yenilenen özelliklerinden haberdar olarak bu deneyimi yaşamaya başlar.

Film Künyesi:
Reklamın Başlığı Hepimize Teknolojiyi Sevdiren Banka: Esnaf ve Kobilerimiz için
Garanti Cep ve İnternet deneyimi yenilendi

Reklamveren Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcisi Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya, Tolga Aygör

Reklam Ajansı Alametifarika
Kreatif Direktör Ozan Özüm Özbey, OdisseasSevsevme
Kreatif Ekip Lideri Caner Apaydın

Kreatif Ekip: Ümit Şentürk, Selin Topçu, Buğra Birgin, Deniz Yükselci,EnesHadzibegovic, Deniz Eroğlu


Müşteri İlişkileri Duygu Yılmaz, Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama BerraKatlav, Alara Akkamış

Ajans Prodüktörü Teğin Polat, Övgü Akgürgen, Merve Haklı, Buse Hamamcıoğlu
Prodüksiyon Şirketi PTOT
Yönetmen Ozan Açıktan

Görüntü Yönetmeni Orçun Özkılınç
Yapım Şirketi Prodüktörü Tunay Vural, Işıl Ege, Gizem Elgun
Post-prodüksiyon Filimişleri, Anima

Müzik Nilinişleri

Medya Planlama Deniz Keskintaş, Gökcen Cantekin, Melike Altay, Sıla Yıldız, Sevgi Erdem, Mesut Şefizade, Barış Burçoğlu, Ceren Albeniz, Çisil Demirci, Damla Selçuk
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder