ENZA HOME'UN YENİ REKLAMINDA BAŞROLDE AŞK (VIDEO)

11.02.2018 00:08:59

Enza Home’un Sevgililer Günü için hazırladığı ve ‘en güzel aşklara’ ithaf ettiği yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı.ENZA HOME'UN YENİ REKLAMINDA BAŞROLDE AŞK (VIDEO)

Yataş Grup’un dekorasyona farklı bir anlayış getiren markası Enza Home’un, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı yeni reklam filmi TV’de ve dijital mecralarda yayınlanmaya başladı. ‘En Güzel Aşklara’ ithaf edilen ve yıllar sonra hiç beklenmedik bir anda kendini yeniden hatırlatan bir ‘ilk aşk’ öyküsünü romantik kareler eşliğinde yansıtan film, A Graphic Design imzası taşıyor.

Sevginin, masumiyetin ve ilk aşkın en yalın hâlini yansıtan filmde, küçükken yolları ayrılmak zorunda kalan ama birbirlerine olan bağlılıklarını yıllarca kalplerinde taşıyan iki çocuğun yıllar sonra aşklarının sembolü olan ‘Beyaz Melek’ sayesinde, mucizevi bir şekilde kavuşmalarını anlatıyor.

Reklam filminin müziği ise ayrıca dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı LP’nin dünyada satış rekorları kıran etkileyici şarkısı “Lost on You” eşliğinde izlenen reklam filmi TV ve dijital ortamlarda izleyiciyle buluşuyor.Enza Home / Beyaz Melek - En Güzel Aşklara Reklam Filmi Künyesi:

Reklam Veren: Enza Home (Yataş Grup)

Reklam Veren Yetkilileri: Nevzat Yıldız, Selmin Gündoğdu, Dilek Toyga, Ceyda Ulubaş

Reklam Ajans: A Graphic Design

Yaratıcı Yönetmen: Yılmaz Kurt

Reklam Yazarı : Fatih Yaman

Müşteri İlişkileri : Özden Albayrak Durmuş

Yapım Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Levent Onan

Müzik : LP / Lost on You

Yapımcı: Oğuzhan Başoğlu / Özge Göksel

Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil

Off-line Editör: Hülya Delibaş

Post Prodüksiyon: İmaj

Medya Ajansı: Arena Media

Kullanılan Mecralar: Televizyon-İnternetYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder