EXCEL İLETİŞİM'E BİR YENİ MARKA

10.01.2018 23:59:32

Solimpeks ve Seiso’nun İletişim Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi OlduEXCEL İLETİŞİM'E BİR YENİ MARKA

Yenilenebilir enerji sektörünün lider şirketlerinden Solimpeks ve Seiso’nun iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Güneş enerjisi sistemleri alanında faaliyet gösteren Solimpeks ve Seiso’nun tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan Solimpeks, bugün sadece Türkiye’de değil dünyada da sektörünün lider şirketleri arasında yer alıyor. Solimpeks, solar termal alanında Türkiye’nin en büyük, dünyanın ikinci büyük üreticisi olarak yüksek verimli güneş kollektörleri, güneş enerjili ısıtıcılar ve soğutucular, ısı pompaları ve hem elektrik hem de sıcak suyu aynı anda üreten hibrit panellerin üretimini gerçekleştiriyor.

2008 yılında kurulan Seiso ise hem Türkiye’de hem de dünyada bireysel ve endüstriyel amaçlı birçok küçük, orta ve büyük ölçekli güneş enerjisi projelerine imza atıyor. Seiso, uzman mühendis ve tekniker ekibiyle projelendirmeden ürün tedariğine, mühendislik çözümlerinden anahtar teslim endüstriyel projelere kadar yenilenebilir enerji alanında ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet veriyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder