FABER CASTELL'DEN YENİ ÖĞRETİM YILINA YENİ REKLAM (VIDEO)

11.09.2017 23:00:28

Faber-Castell yeni eğitim öğretim dönemini yeni reklam filmi “Burada” ile karşılıyor.FABER CASTELL'DEN YENİ ÖĞRETİM YILINA YENİ REKLAM (VIDEO)

Faber-Castell, nesiller boyu okul sıralarında çocuklarla buluşmasının hikayesini, sınıf yoklamasından esinlenen yeni reklam filmiyle ekranlara taşıyor. İzleyenlere okulun ilk günkü heyecanını yaşatan reklam filmi ders zilinin çalması ile başlıyor. Filmin başrolünde rengarenk boyayan, el yormayan, dayanıklı Faber-Castell kalemler ve Adel Kalemcilik çalışanlarının çocukları yer alıyor. Filmde, Faber-Castell’in efsanevi kalemleri ve okula başlamanın sevincini yaşayan öğrencilere, ilham veren öğretmenleri ve en iyisini isteyen anne ve babaları eşlik ediyor.Reklam, farklı yaş gruplarındaki öğrencilerin kendi sınıf ortamlarında ellerinde kalemlerle sergiledikleri coşkulu ve mutlu anları ekranlara yansıtıyor. Anne ve babalar ile öğrencilerin okul alışverişi görüntülerinin de yer aldığı reklam filminde gerçek kırtasiyeciler de rol alıyor.

 Faber-Castell’in “Burada” reklam filmi, “Yeni eğitim öğretim dönemi Faber-Castell kalitesi ve güveniyle başlasın!” sloganıyla son buluyor.

Reklam filminin künyesi:

Reklamveren: Adel Kalemcilik
Reklam veren yetkililer: Müge Özel Eğilli, Başar Karaca
Reklam Ajansı: FCBARTGROUP
Marka Ekibi: Deniz Hanaylı, Cemre Çebi, Livya Kuyumcuoğlu
ECD: Engin Kafadar
Strateji: Erol Toksoy, Deniz Tulpar
Art Direktör: Ilgın Midillioğlu, Özlem Dinçel
Metin Yazarı: Eren Ünal
Prodüksiyon: Element Yapım
Yönetmen: Tan Berk KurtcebeYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder