GASTROMASA'NIN İLETİŞİMİ HANGİ AJANSA EMANET?

09.08.2017 17:22:21

İşte organizasyonun iletişimini üstlenecek ajans!GASTROMASA'NIN İLETİŞİMİ HANGİ AJANSA EMANET?

PR, etkinlik, reklam ve sosyal medya disiplinlerinde ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren Manifesto, gastronominin Türkiye’de gelişimini incelemek ve Türk mutfak kültürünü dünyaya tanıtmak amacıyla 2 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek “III. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı”nın iletişim çalışmalarını üstlendi.

Sözen Organizasyon tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek GastromasaKonferansı’nda “ürün” teması işlenecek.
Geçtiğimiz yıllarda konferansın konuşmacıları arasında Sergi Arola, ChristianEscriba, Albert Adria, AndoniLuisAduriz, AntonioCarluccio, Elena Arzak, JoseanAlija, Mason Florence, RegisMarcon, Andre Lima De Luc gibi dünyaca ünlü gastronomi yazarları, Michelin yıldızlı ve GaultMillau ödüllü şeflerin katıldığı konferansta, bu yıl da yine sürpriz konuklar ağırlanacak.

Yurtdışından ve yurtiçinden şefler ile yatırımcıları bir araya getiren konferansın Türkiye’nin gastro turizmine büyük katkı sağlaması hedefleniyor. Manifesto, “III. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı”nınetkisinin ve mesajlarının daha geniş kitlelere ulaşmasına katkı sağlayacak.

Corvus, Develi, Doluca,Frankie, Günaydın, MSA, Mezzaluna, Scarlet, Sunset ve TÜRYİD gibi gastronomi dünyasına hizmet veren Manifesto; yurt dışında şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubudur. Manifesto Grup; PR, etkinlik, reklam ve sosyal medya disiplinlerinde, perakende, finans, enerji, otomotiv, inşaat, sanat ve turizm sektörlerinde yerli ve yabancı müşterilerine başarılı danışmanlık hizmeti veriyor.

Son dönemde Türkiye’de giderek büyüyen ve gelişen moda ve sanat ortamını dikkate alarak bu konuyu da iletişim hizmetleri arasına alan Manifesto, bugüne dek sayısız markanın sanat etkinliklerine, çeşitli sanatçılara ve sanat kurumuna verdiği hizmetleri başka bir boyuta taşıyarak, kültür-sanat dünyasına, iletişimde ihtiyaç duyduğu uzmanlığı sunuyor.
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder