HALKLA İLİŞKİLER ÜSTADI BETÜL MARDİN, ANKARALILARLA BULUŞTU

16.01.2013 18:23:39

Türkiye’de Halkla İlişkiler mesleğinin öncüsü Betûl Mardin, Ankaralılarla buluştu.HALKLA İLİŞKİLER ÜSTADI BETÜL MARDİN, ANKARALILARLA BULUŞTU

Dedeman Ankara’da düzenlenen “İtibar Mimarlığı” konulu sohbet toplantısında özel hayatındaki deneyimlerinin yanı sıra mesleki hayatındaki tecrübelerinden de kesitler aktaran IMAGE Halkla İlişkiler Onursal Başkanı Betûl Mardin, Ankara’nın önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Dedeman Ankara’nın Avizeli Salonunda gerçekleşen öğle yemeğinin ardından başlayan sohbet toplantısında “İtibar Mimarlığı” konusunu ele alındı.

Betûl Mardin, konuşmasına “Ormanda öten kuşu kimse duymamış ise o kuş ötmemiş sayılır” diyerek başlarken, sözlerini “Olumlu faaliyetlerin olumlu sonucudur, kamuoyunu oluşturma mesleğidir benim mesleğim” şeklinde sürdürdü.

Dedeman Hotels & Resorts International CEO’su Tamer Yürükoğlu ise Dedeman Ankara’da gerçekleşen sohbet toplantısında Betûl Mardin’i ağırlamış olmanın mutluluğunu vurgularken, 'Sevgili Betûl Hanım ile dostluğumuz çok eskiye dayanıyor. Tecrübesi, bilgisi ve tavsiyeleriyle bizlere her zaman çok değerli katkılarda bulunmuştur. Bugün de burada Betûl Hanım’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade ederken, bizlere verdiği destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


 


IMAGE, itibar mimarlığı, Ankara, dedeman , Halkla İlişkiler, Betul mardin
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder