HARİBO İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

07.11.2018 16:37:42

HARIBO, yeni dönem iletişim ortağını seçtiHARİBO İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

HARIBO’nun iletişim danışmanlığını Communication Partner yürütecek.

2001 yılından beri Türkiye’de hizmet veren yumuşak şeker sektörünün global markası HARIBO, iletişim danışmanlığı faaliyetlerini yürütmek üzere sektörde 10 yılı geride bırakan Communication Partner ile anlaştı.

Almanya'da şekerleme sektörünün öncü üreticisi Hans Riegel tarafından 1920’de kurulan ve 17 yıldır Türkiye pazarında olan HARIBO, üretim faaliyetini İstanbul Hadımköy'deki fabrikasında gerçekleştiriyor. 100 çeşitten fazla ürünüyle çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO; Türkiye'den düzenli olarak Suudi Arabistan, Endonezya, Amerika, Almanya’nın da aralarında bulunduğu 57 ülkeye ürün ihraç ediyor.

Birlikte çalıştığı markaların “iletişim ortağı” olma misyonuyla sektöründe lider markalara hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin (İDA) üyesi olan Communication Partner; ayrıca kurucusu olduğu Türkiye'nin tek bağımsız ajanslar ağı aracılığı ile İstanbul'un yanı sıra 8 ilde daha hizmet veriyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder