HAYAT DIŞI SİGORTA ÜRÜNLERİ İÇİN İŞBİRLİĞİ

11.07.2011 12:37:55

DenizBank, AXA Sigorta ile 15 yıl geçerli olacak münhasır hayat dışı sigorta ürünleri acenteliği sözleşmesi imzalıyor.HAYAT DIŞI SİGORTA ÜRÜNLERİ İÇİN İŞBİRLİĞİ

AXA Sigorta ile imzalanacak sözleşme kapsamında, tüm DenizBank şubelerinde, AXA tarafından hazırlanan hayat dışı sigorta ürünlerin satış ve dağıtımı yapılacak. AXA, DenizBank dağıtım ağına ürünlerin satışı ve pazarlanması konularında eğitim desteği de verecek.

AXA Sigorta’nın DenizBank’a yapacağı 55 milyon TL’lik ön ödemeyle başlayacak ve ilerleyen yıllarda teknik kârdan, kâr payı ödemesiyle devam edecek olan anlaşma, 15 yıl süresince geçerli olacak. Türkiye genelindeki 540 şubesinde AXA Sigorta ürünlerinin dağıtım ve satışını yapacak olan DenizBank, bu sayede müşterilerine sunduğu çözümlerini çeşitlendirmeyi hedefliyor.

DenizBank, AXA Sigorta işbirliği hakkında konuşan DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş; “Sektöründe dünyanın en güçlü ve prestijli şirketleri arasında yer alan AXA Sigorta ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde, ‘Finansal Süpermarket’ anlayışı ile yapılandırdığımız DenizBank’ın ürün raflarına yepyeni çözümler eklemiş oluyoruz. Finansal Süpermarket olmak demek bireyselden kurumsala, KOBİ’lerimizden yerel yönetimlere, çiftçimizden esnafımıza, emeklimizden memurumuza kadar toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarına özgün, hızlı, pratik ve kolay ulaşılabilir çözümleri sunabilmek demek. AXA ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma çerçevesinde, sayısı bugün 540’a ulaşan ve birkaç yıl içinde 850’ye erişecek olan şube ağımızla 4 milyonu aşkın bireysel ve kurumsal müşterimizin ayağına AXA gibi hizmet kalitesini kanıtlamış, değerli bir iş ortağının hayat dışı sigorta ürünlerini taşıyacağımız için çok mutluyuz” dedi.
 


AXA SİGORTA, Denizbank, hayat dışı sigorta ürünleri
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder