İDDAA RAKİP BUL LİGİ FİNAL MAÇIYLA SON BULUYOR

09.01.2013 15:31:27

Yıl boyunca, 11 ilde, 72.154 amatör halı saha oyuncusundan oluşan 6.894 takımın, toplam 14.338 maçlık müthiş mücadelesine sahne olan iddaa Rakipbul Ligi, 2012 sezonunu muhteşem bir final serisiyle kapatıyor.İDDAA RAKİP BUL LİGİ FİNAL MAÇIYLA SON BULUYOR

Türkiye’nin en iyi halı saha takımının belirleneceği, 11-13 Ocak tarihlerinde Antalya’da oynanacak olan iddaa Rakipbul Türkiye Finallerine, 11 ilin şampiyon takımları katılım gösterecek.

Antalya Kültür Merkezinde 11 Ocak saat 18.00’da gerçekleşecek kura çekimi sonrası, gruplara ayrılacak olan sampiyonlar, 2 gün boyunca Türkiye’nin en iyisi olmak için Park Antalya Spor Tesislerinde oynanacak finallerde kıyasıya bir mücadele verecekler.

Kupa İtalya’dan

iddaa Rakipbul Ligi’nin 2012 Sezonunda Türkiye Şampiyonu olacak takımın kaldıracağı kupa İtalya’da tek parça olarak özel üretilirken, tasarımı, 10 kiloluk ağırlığı ve ihtişamıyla dikkatleri çeken ve üzerindeki figürleriyle “Futbol Tanrıları” adını alan kupa geçtiğimiz hafta Antalya’ya getirilerek sergilenmeye başladı.

Şampiyon Avrupa Yolcusu

Şampiyon takım, tüm futbolseverlerin rüyalarını süsleyen bu kupaya sahip olmakla kalmayacak, Avrupa Halı Saha Federasyonu’nun düzenlediği, 32 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek, Berlin veya Zagreb’in ev sahipliğini üstleneceği miniEuro 2013 Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ederek, diğer ülke şampiyonlarına karşı Avrupa Şampiyonluğu için mücadele verecek.

iddaa Rakipbul Ligi nedir?

Özellikle son yıllarda erkeklerin en büyük hobileri arasında bulunan “Halı Saha Futbolu” denince akla gelen ilk isim olan iddaa Rakipbul Ligi, kurulduğu 2006 yılından beri Türkiye’nin 11 ilinde Rakipbul.com internet sitesi üzerinden 6900’in üzerinde halı saha takımına ve 70 binden fazla amatör futbolsevere hitap ediyor. Düzenlediği her maçta hakem, saha koordinatörü, haber, maç sonu basın toplantıları, fotoğraf, FULL HD video ve detaylı istatistik gibi hizmetler sunarak sporseverlere profesyonel futbolcu olma hissi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, aynı zamanda Euro MiniFootball Federation’un (EMF) Türkiye temsilcisi konumunda bulunuyor. iddaa Rakipbul Ligi’nin Türkiye Şampiyonu, EMF her yıl düzenlediği miniEuro Avrupa Halı Saha Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ediyor.


kupon, halı saha, futbol, şans oyunları , bahis, rakip bul ligi, İddaa, iddaa rakip bul , iddaa rakip bul ligi
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder