INDEX GRUP'TAN YENİ BİR ATAMA

24.11.2011 08:25:48

Index Grup, insan kaynakları direktörü pozisyonuna yeni bir ismi atadı.INDEX GRUP'TAN YENİ BİR ATAMA

Son 2.5 yıldır Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı görevlerini üstlenen Timur Tiryaki’yi 1 Kasım 2011 tarihinde Şirketler Topluluğu’nda bulunan 8 şirketten sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak atadı.

Timur Tiryaki üstlendiği görevde öncelikle, çalışanların kişisel ve kurumsal mutluluklarının artırılması; performans, ücret, kariyer planlama ve eğitim gibi konularda uluslararası insan kaynakları araçlarının uygulanması; koçluk ve danışmanlık kültürünün yukarıdan başlayarak kurumsal organizasyonun en alt kademesine kadar yayılmasının sağlanması konularına odaklanmayı hedefliyor.

Timur Tiryaki Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Timur Tiryaki, Procter & Gamble'da Zincir Mağazalar Satış Departmanı’nda ve Intel'de Kanal Pazarlama Müdürlüğü pozisyonunda görev aldı. Son 5 yıldır Bob Proctor Life Success Consulting Türkiye Kurucu Ortağı olarak çalışmakta olan Tiryaki, 2.5 yıldır Index Grup'a Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı yapmaktaydı. 1 Kasım 2011 itibarıyla Index Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna getirilen Tiryaki’nin yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır. Ayrıca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
 


Atama, insan kaynakları direktörü, Timur Tiryaki, index grup
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder