IPHONE 8 HEDİYELİ SLOGAN YARIŞMASI

10.01.2018 16:59:53

İstanbul Bilişim, genişleyen ürün gamı ve mağazalaşma süreçleri ile dinamikleşen yapısını en iyi anlatacak sloganı arıyor.IPHONE 8 HEDİYELİ SLOGAN YARIŞMASI

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen çağrı ile yaratıcı sloganlarını bekleyen firma, en beğenilen slogan fikrine iphone 8 verecek. 12 Ocak cuma günü son bulacak yarışmanın sonuçları yine sosyal medya üzerinden, 15 Ocak Pazartesi günü açıklanacak.

Dünyadaki dijital dönüşüm ile birlikte artık hayatımız sosyal medyaya taşındı. Türkiye’de online teknolojik ürün satışında lider şirketlerden biri olan İstanbul Bilişim, değişen pazarlama stratejisinin ilk adımı olarak, markaya uygun sloganı sosyal medyadan arıyor. İstanbul Bilişim’i en iyi anlatan sloganı bulana ise ödül iphone 8.

Özgün Fikirleri ve Yaratıcı Kişilere Ulaşmak İçin En Kolay Yol

Markanın sosyal medya kampanyası yapmasının sebebini anlatan İstanbul Bilişim CEO’su Ediz Akın, “İstanbul Bilişim olarak, her online mecra gibi sosyal medyanın da gücüne inanıyoruz. Türkiye’de gerçekten özgün fikirlere sahip, çok yaratıcı kişiler var. Bu insanlara en kolay ulaşabileceğimiz yol olarak sosyal medyayı tercih ettik. Öte yandan markamızın insanlar gözünde nasıl konumlandığını da görebilmemiz için iyi bir fırsat olacağı kanaatindeyim” açıklamasında bulundu.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder