İSPANYOL SAÇ BOYASI MARKASI MONTIBELLO TÜRKİYE'DE

10.10.2017 11:48:41

İspanya’nın Profesyonel Saç Boyası Markası Montibello Türkiye’deİSPANYOL SAÇ BOYASI MARKASI MONTIBELLO TÜRKİYE'DE

1967'de Barselona’da kurulan ve 50 yıldır İspanya’da yüksek kalitede profesyonel saç boyası ürünlerine imza atan İspanyol Montibello, Türkiye pazarına girdi. Ürün kalitesini ön planda tutan Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka. Montibello; profesyonel saç boyama, saç bakımı ve saç şekillendirme ile ilgili öncü fikirleri, güçlü uluslararası deneyimi ve saç tasarımı alanındaki trend öngörüleriyle profesyonellerin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor. İspanya dışında, pek çok ülkede de başarı elde eden Montibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de de iddialı.

Kopaş Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu Dalin, Sesu, Alix Avien, XO, Voila, Ivola, Alix Professional, Dr. Beckmann ve Foot Doctor gibi kozmetik ve kişisel bakım markaları, 46 yıllık deneyimi ve Türkiye’deki birçok hanenin vazgeçilmezi olan ürünleriyle; yıllardır Türk tüketicilerinin hayatlarında bulunuyor. Alix Professional ve Ivola gibi profesyonel saç boyası markalarıyla bu alanda uzun yıllara dayanan deneyimini kanıtlayan ve kuaförlerin yanında olan Kopaş Kozmetik, şimdi de bu sektörde ürünleri ve inovatif bakış açısıyla fark yaratmış Montibello ile iş birliği yaparak gücüne güç katıyor.

9 Ekim Pazartesi akşamı Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt’un ev sahipliğinde Portaxe’de gerçekleştirilen görkemli lansmanla kuaförlerle buluşan Montibello, sektördeki deneyimi ve zengin ürün yelpazesiyle artık Türkiye’deki saç tasarım profesyonellerinin de yardımcısı olacak.

Lansmanda değerlendirmelerde bulunan Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt, “Montibello yalnızca İspanya’nın değil, dünyanın en önemli güzellik ve bakım markalarından biri. Saç tasarımı sektöründe global trendleri belirleyen öncü bir rol üstleniyor. Biz de bu iş birliğiyle global trendlere daha yakın olma, farklı ülkelerde varlığı olan bir kozmetik markasının iletişim ağında olma ve global dünyaya açılma avantajlarına sahip olacağız. Kopaş Kozmetik olarak dağıtımdaki deneyimimiz ve güvencemizle Montibello ürünlerini Türkiye’deki kuaförlerle buluşturacağız ve gücümüze güç katarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kozmetik sektöründeki payımızı arttırma ve büyüme stratejimize katkıda bulunma açısından Montibello iş birliği önemli bir rol oynayacak” dedi.

Montibello, Türkiye’de seçkin kuaförlerde bulunacak.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder