JET SOSYETE'DE HUAWEI REKLAMI

10.10.2018 15:20:04

HUAWEI, Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete dizisinin teknoloji partneri olmaya yeni sezonda da devam ediyor.JET SOSYETE'DE HUAWEI REKLAMI

HUAWEI, Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete dizisinin teknoloji partneri olmaya yeni sezonda da devam ediyor. Zengin oyuncu kadrosu ve eğlenceli senaryosuyla ekrana hızlı bir dönüş yapacak olan dizinin oyuncuları HUAWEI’nin en yeni ürünlerini kullanacak.

Geçtiğimiz Şubat ayında izleyicilerle buluşan ve eğlenceli senaryosuyla büyük beğeni toplayan Jet Sosyete dizisi, 10 Ekim’de ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Merakla beklenen ikinci sezonunda Jet Sosyete karakterleri, HUAWEI imzalı akıllı telefon, tablet ve hatta aksesuarlarla izleyicilerin karşısına çıkacak.

İlk sezonda diziye özel tasarlanan HUAWEI konsept mağazasının tekrar ekranlara taşınacağı Jet Sosyete’de “Huawei P20 Pro”, “Mate 20 lite” akıllı telefonların yanı sıra Huawei MediaPad T3 7 ve T3 10 ile, Huawei’nin Bluetooth hoparlör gibi aksesuar kategorisindeki ürünleri de yer alacak. İkinci sezonunda yeni karakterleriyle eğlencenin dozunu arttırmaya devam edecek olan dizi, 10 Ekim Çarşamba akşamı –bu akşam- saat 20.00’da TV 8 ekranlarında olacak.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder