KEREM BÜRSİN VE BARIŞ ARDUÇ GARANTİ REKLAMINDA (VIDEO)

10.10.2017 22:52:51

Garanti şubelerinin geleceğe dönüşümünü Ugi, Barış Arduç ve Kerem Bürsin birlikte anlatıyor.KEREM BÜRSİN VE BARIŞ ARDUÇ GARANTİ REKLAMINDA (VIDEO)

Garanti Bankası reklam filmlerinde, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Ugi’ye daha önce farklı filmlerde eşlik eden Barış Arduç ve Kerem Bürsin, bu kez Garanti’nin dijitalleşmenin getirdiği kolaylıkları şubelerine taşıdığı yeni hizmet modelini duyuran filmde birlikte rol aldı.

Filmde yeni hizmet modelinin tanıtım reklamında kimin oynayacağı konusunda tatlı bir rekabete giren ikiliyi, Garanti’nin reklam kahramanı Ugi de yalnız bırakmıyor. Yönetmenliğini Can Pehlivanlı’nın yaptığı film, Alametifarika imzasını taşıyor.Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen, “Yeni reklam filmimizde, Garanti’nin dijitalleşmeyi odağına alan teknolojik ve inovatif çözümlerinin şubelerdeki yansıması olan yeni hizmet modelimizi anlatıyoruz. Bunu yaparken odağımız, müşterilerimize şubelerimizdeki dönüşümü hissettirebilmek oldu. Yeni hizmet modelimizle müşterilerimizin deneyimleyeceği tüm kolaylıkları Kerem ve Barış’ın arasındaki tatlı bir rekabetle öyküleştirdik. Filmimizin öncesinde ise çok güzel yorumlar aldığımız, büyük bir ilgiyle karşılanan bir teaser filmimiz oldu. Bu vesileyle, ilk defa bu film için bir araya gelerek birlikte rol alan Kerem ve Barış’a da özel teşekkürlerimi iletmek isterim. Yeni hizmet modelimizle yaşadığımız bu dönüşüm yaşayan bir süreç ve bizler de bu süreçte yeni ve farklı öykülerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi.


Reklamın Başlığı:
Garanti Şubeleri Geleceğe Dönüşüyor #barisugikerem
Reklamveren:Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcisi:Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Sinem Görgöz İnnice, Armağan Tulunay Dölek
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Grup: Barış Alkan, Caner Apaydın, Deniz Yükselci, Ümit Şentürk, Vehbi Bozdağ, Buğra Birgin
Müşteri İlişkileri: Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama: Berra Katlav, Melis Güçbilmez
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Teğin Polat
Prodüksiyon Şirketi: Norr Film
Prodüktör: Özge Göksel
Yönetmen: Can Pehlivanlı
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Müzik: Nilinişleri
Düzenleme: Sertaç Özgümüş
Medya Ajansı: Cereyan
Medya Planlamacı: Deniz Keskintaş, Gökçen Cantekin, Melike Altay, Sıla Yıldız, Rıza Gezgin, Berk Peksuz, Sinem Güner, Gürkan Baykal, Sevgi Erdem, Elif Sengül, Ecem İzler, Serkan Gündüz

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder