KEYİFLİ BİR ZAYIFLAMA MOLASI COFEE COACH

02.12.2010 16:08:31

Artık kahvenizi yudumlarken, daha ince görünmenin keyfine varacaksınızKEYİFLİ BİR ZAYIFLAMA MOLASI COFEE COACH Mucize gerçekleşti! Artık COFFEE COACH® içerken, daha ince bir görünüme ulaşmanın keyfine vararak, her yudumu almanın heyecanını yaşayacaksınız. Sporama tarafından Türkiye’ye getirilen COFFEE COACH®, kadın ve erkeklerin gözde içeceği oldu.
Yağ depolamasını yavaşlatmaya, fazladan enerji harcamaya, enerji tüketimini arttırarak vücudun formda ve zinde kalmasını sağlamaya, iştahı azaltmaya yardımcı olan, ilave enerji sağlarken kas kaybı, yorgunluk gibi kilo vermenin yan etkilerini yaşatmayan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Avrupa Birliği (EC) izinli ve onaylı COFFEE COACH®, 20 poşetlik ambalajları ile size en yakın seçkin eczanelerde, İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Kayseri, Trabzon, Bursa ve Denizli'deki özel satış noktalarında ve ülke çapında hizmet veren internet satış sitelerinde satışa sunuldu. Günde 3 kez sıcak suya karıştırılarak tüketilen COFFEE COACH®’un en üst düzeyde fayda sağlaması için, en az 3 ay süre ile kullanılması öneriliyor.
İÇERİK:
Enfes italyan kahvesine ilave edilmiş olan COFFEE-COACH® , Guarana and Citrus Aurantium özlerini aktif bileşenler olarak içerir.
Guarana (Paullinia Cupana): Bu bitki, Amazon yağmur ormanlarında yetişmektedir. Guarana, “guaranin” adlı kafeine çok benzer aktif madde içeriği ile yüzyıllardır, yağ yakıcı, iştah azaltıcı etkileri için kullanılmaktadır. Guarana aynı zamanda, uyarıcı etkileri ile de tanınmaktadır. Geçici olarak ürettiği enerji vermesi ile de, yoğun iş temposunda çalışan kişilere de faydalar sağlamaktadır.
Merkezi sinir sistemine herhangi bir yan etki yaratmaması ile, güvenli bir bitki olarak tanımlanır. Seneler süren profesyonel çalışmalar sonucunda, kan dolaşımında, yağ asitlerinin gaurana etkisi ile serbest kaldıklarını ve böylelikle vücut tarafından enerji olarak kullanıldıklarını göstermektedir. Guarana‘nın bir başka faydalı etkisi de, uyarıcı özelliğinin, “görüde keskinlik“ (Zekasal faaliyet keskinliği –dolaşımda kaldığı sürece-) ve içerdiği taninler ile, sindirim sistemini rahatlatma ve diare’yi engellemeye yardımcı olmasıdır. Guarana’nın, dehidratasyon özelliği sebebi ile, kullanıldığı zamanlarda günde 3 litre su tüketimi de önemlidir.
Citrus Aurantium (Bitter Orange Extract): Bu bitki, binlerce yıldır, genel sağlık üzerindeki olumlu etkileri için kullanılmaktadır. Sinefrin, bu meyve’den çıkartılır ve standardize edilir. Sinefrin’in güçlü termojenik yağ yakıcı etkisi son derece iyi bilinir. Sinefrin, vücudun metabolik hızını artırarak, sinir sistemine ve kardiyovasküler sisteme yan etki yaratmadan kalori harcanmasına aracılık eder. Sinefrin, sakin akışlı bir enerjiye sebep olur ve ani çöküş yaşatmaz, çünkü 3 adrejenik reseptör kanalı ile yağları parçalar.
Coffee-Coach® , kilo verme konusunda etkili bir yardımcıdırYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder