KFC'DEN TWISTER TURCO'YA HAVALI REKLAM (VIDEO)

10.10.2018 15:03:57

KFC, Türk mutfağı dokunuşuyla, kısıtlı bir süre için tavukseverlerin beğenisine sunduğu Twister Turco Dürüm için havalı bir reklam filmine imza attı.KFC'DEN TWISTER TURCO'YA HAVALI REKLAM (VIDEO)

KFC, dürümü sumaklı soğan ve pul bibersiz düşünemeyen lezzet tutkunları için özel olarak yarattığı Twister Turco Dürüm için enerji dolu bir reklam filmi hazırladı. Hoşlandığı kıza hava atmak isteyen kaykaycı bir gencin başrolde olduğu reklam filmi, Twister Turco Dürüm görüntüleriyle de ağız sulandırıyor.İlgilendiği kızı etkilemek için havalı bir şekilde kaykayıyla şov yapan genç, arkadaşı sipariş ettiği Twister Turco Dürüm’ü getirince önce kaykay ile havada asılı kalıyor, ilk plandaki kızı tamamen unutuyor ve sadece bu orijinal lezzeti tadacağı ana odaklanıyor. Twister Turco yiyecek olmanın verdiği heyecanla aniden yere inen genç büyük bir iştahla dürümünden ilk ısırığını alıyor. Eğlenceli reklam filmi, KFC’nin uygun fiyatıyla gençlerin yüzünü güldürecek Twister Turco Menü teklifiyle son buluyor.

TV, dijital ve diğer mecralarda gösterime giren KFC’nin yeni reklam filmi, tavukseverlerin iştahını kabartırken, renkli anlatımıyla da izleyenleri eğlendiriyor.

KÜNYE:

Reklamveren: KFC Türkiye

Reklamveren yetkilileri: Deniz Turna, Baran Kocabaş, İbrahim Dönmez

Reklamveren Prodüktörü: Figen Korkut

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan

Yaratıcı Bölüm Başkanı: Namık Ergin, Ferhan Dayıoğlu

Yaratıcı Ekip: Cem Erguvan, Emre Altundağ, Burcu Salıcı

Marka Ekibi: Elifsu Tufan, Zeynep Kızılcan, Bengi Ceren Özkoca

Strateji Ekibi: Alper Özcan, Elif Öven

Ajans Prodüktörü: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul

Yönetmen: Engin Erden

Prodüksiyon Şirketi: Böcek Film & İmajYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder