KFC'NİN SLOGANI DEĞİŞTİ (VIDEO)

11.01.2017 13:25:49

KFC’nin yeni sloganı “Parmak ısırtan lezzet”in de ilk kez tavukseverlerle buluştuğu reklam filmi, “Parmaklarınıza hak ettiği özgürlüğü verin” diyor.KFC'NİN SLOGANI DEĞİŞTİ (VIDEO)

KFC Türkiye’nin yeri ürünü Duble Çıtır Kova’nın reklam filmi yayınlandı. Çıtır tavukları önce sosa sonra da cipse batırarak çıtır lezzeti katlayan ve müşterilerine yeni bir lezzet deneyimi yaşatan Duble Çıtır Kova’nın filmi, aynı zamanda KFC Türkiye’nin yeni sloganı “Parmak ısırtan lezzet”in kullanıldığı ilk reklam filmi oldu.

Çıtır çıtır 11 gizli baharatlı KFC tavuğuna lezzet katan Duble Çıtır Kova’nın reklam filminde, doğum günü kutlamasına gitmek için genç bir kadının hazırlanırken parmaklarının çektiği zorluklar eğlenceli bir dille anlatılıyor. Her gün yaptığımız işlerde en çok parmaklarımızı kullandığımıza dikkat çekilen reklam filmi, karakterin doğum gününe gitmekten vazgeçerek evde arkadaşlarıyla KFC partisi vermesiyle son buluyor. Filmde “Parmaklarınıza ‘Parmak ısırtan lezzet’ ile hak ettiği özgürlüğü verin” vurgusu yapılıyor.
KÜNYE:
Reklamveren: KFC Türkiye
Reklamveren yetkilileri: Zeliha Şener, Mert Yener, Damla Günay, Kardelen Zengin
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Executive Kreatif Direktör: Gökhan Erol
Kreatif Direktör: Erdem Köksal
Yaratıcı Ekip: Hakan Bıçakcı, Cihan Eryılmaz, Ece Gönenç, Fatma Öcal
Marka Ekibi: Elif Önen Sakin, Zeynep Kızılcan, İltan Gözen
Stratejik Planlama Direktörü: Canan Pehlivanoğlu, Arda Sesli
Ajans Prodüktörü: Ümit Bak, Nedret Gürlek
Prodüksiyon Şirketi: PtoT
Jingle: Ömer Ahunbay
Yönetmen: Ozan AçıktanYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder