KİĞILI'DAN DÜNYA KUPASI'NA GÖNDERME YAPAN REKLAM (VIDEO)

03.07.2018 16:43:13

Kiğılı, Maç - %50 indirim” isimli yeni televizyon reklamını yayına aldıKİĞILI'DAN DÜNYA KUPASI'NA GÖNDERME YAPAN REKLAM (VIDEO)

Erkek giyim markası Kiğılı, Indie İstanbul işbirliğiyle hayata geçirilen “Maç - %50 indirim” isimli yeni reklam filmini yayına aldı. Kampanyanın odağında, markanın sezon ortası indirimi yer alıyor.

Kiğılı, bu reklamda, önceki çalışmalarından daha hareketli bir yol izliyor. Hem seslendirmesi hem görselleri hem de sloganıyla Dünya Kupası’na gönderme yapan reklamda, Kiğılı’nın tüm mağazalarında geçerli olacak %50 indirim ve kasada 12 taksit seçeneği “Almak istiyorum sayın seyirciler” sloganı çerçevesinde anlatılıyor. Kampanyanın odağındaki oyuncu ise, sosyal medya fenomenleri Ahmet ve Karya ikilisi ile tanıdığımız Ahmet Aksöz. Keyifli skeçleri ile en çok takip edilen fenomenler arasında yer alan Aksöz, reklamda da yüksek enerjisi ile dikkat çekiyor. Ayrıca, yılların vazgeçilmez maç yorumcusu Ercan Taner, sesi ile reklamın her anının bir futbol maçı kadar heyecanlı geçmesini sağlıyor.Kampanya, Dünya Kupası’nın gol heyecanını, şehirli bir erkeğin indirim sırasında yaşadığı mutlulukla bağdaştırıyor. Reklamda ayrıca, Kiğılı’nın müşterilerini memnun eden fiyatlarına ve geniş ürün seçeneklerine de vurgu yapılıyor. Yüksek tempo ile ilerleyen reklam, tıpkı bir maç gibi, kısa süre içerisinde en sevilen ürünleri izleyici ile buluşturuyor.

20 saniye uzunluğundaki reklam filminin çekimleri, Kiğılı’nın Kartal Anatolium mağazasında yapılmış. Reklamın kreatif çıkış noktası ise maç yorumcularının sıklıkla kullandığı “ Ağlamak istiyorum sayın seyirciler” cümlesi. Kiğılı yeni reklamında bu cümleyi “Almak istiyorum sayın seyirciler” şeklinde kullanarak bir slogana dönüştürmüş ve hem indirim hem de maç teması ile bütünlüğü korumuş.

Reklamveren: Kiğılı Giyim

Reklamveren Yetkilileri: İlkay Keleş - Gül Sağır Aydın - Tolga Şaylıman

Reklam Ajansı: Indie İstanbul

Kreatif Direktörler: Mert Kunç, Güngör Türkömer

Yaratıcı Ekip: Ali Hikmet Yavuz, Olivia Akgül, Arda Acar

Müşteri İlişkileri: Cihan Gediz, Burçin Şimşek

Prodüksiyon Şirketi: Postlab

Prodüktör: Bora Yüksel

Yönetmen: Can Evrenol

Seslendirme: Ercan Taner

Oyuncu: Ahmet AksözYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder