KNORR'DAN NE PİŞİRSEM SORUSUNA KARŞI FACEBOOK UYGULAMASI

13.09.2018 11:10:55

Knorr, Facebook’daki uygulaması ile “Bugün ne pişirsem” sorunundan kurtarıyorKNORR'DAN NE PİŞİRSEM SORUSUNA KARŞI FACEBOOK UYGULAMASI

Türkiye’nin yemek tarifleri sunan ilk canlı yemek tarifi robotunu hayata geçiren Knorr, takipçileri ile Facebook üzerinden birebir etkileşim kurarak “Bugün ne pişirsem” sorununa çözüm üretiyor.

Knorr’un Facebook’taki “Herkes Sofraya” hesabına girildiğinde aktive olan canlı yardım robotu “Akşam Yemeği”, “Evdeki Malzemeler”, “Yemek İsmi ile Arama”, “Günün Menüsü”, “Pratik Tarifler” gibi bir çok kategori altında farklı yemek tariflerive menüleri öneriyor.

Tüketicileri ile kurduğu iletişimde interaktif olmaya özen gösteren Knorr, Facebook Bots for Messenger üzerinden hayata geçirdiği projeyle her gün için farklı yemek alternatifleri sunuyor.

Yemek yapmak isteyen herkese ilham veren Knorr; dijital uygulaması ile lezzetli ve özenli sofralar yaratıyor. Yapay Tech firmasının Chatbot geliştirme ürünü Dahi API kullanılarak hayata geçen uygulama, şu ana kadar 100 bin yemek tarifi önerisinde bulunarak mutfakta yeni keşifler yapmaya davet etti. Yemek yapmayı daha keyifli ve interaktif hale getiren canlı yemek robutu;lezzet tutkunlarını Knorr’un Facebook’taki “Herkes Sofraya” hesabına bekliyor.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder