KOÇTAŞ'TAN GÜZEL EV HAREKETİNİ BAŞLATAN KAMPANYA (VIDEO)

13.04.2018 15:37:35

Koçtaş’ın yeni reklam filmi, ‘Güzel Fikir’ sloganıyla izleyicilerle buluştu.KOÇTAŞ'TAN GÜZEL EV HAREKETİNİ BAŞLATAN KAMPANYA (VIDEO)

Koçtaş, yeni reklam filminde ‘Güzel fikir’ temasına vurgu yapıyor. ‘Yaşadığınız ev, sizin eseriniz olsun’ anlayışından yola çıkan Koçtaş, yeni imaj reklamında evlerde yapılacak en ufak bir değişikliğin bile büyük fark yaratabileceğini anlatıyor. Üstelik bunun için illa yüksek bütçeler harcamaya gerek olmadığını ve evde kullanılmayan ürünlerden yepyeni çözümler üretilebileceğini gösteriyor. Fikirler, Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ile birleşiyor ve Koçtaş’la güzel ev hareketi başlıyor.

Reklam filminde, yeni eve taşınan bir genç kız, Koçtaş’ın Yaşayan Evler Dekorasyon Dergisi’nden aldığı ilhamla evindeki merdiveni kitaplığa dönüştürüyor. Genç kızın kitaplığını gören ailesi ve komşuları birbirlerinden ilham alarak evlerini hayranlık uyandırıcı yeniliklerle buluşturmaya başlıyor. Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ve ürünleriyle birlikte bir perdeyle odaların havası değişiyor, balkonlar iç açıcı bir bahçeye dönüşüyor.

19 ana cast ve 210 yardımcı oyuncunun yer aldığı ve 4 gün süren reklam filminin yönetmenlik koltuğunda Can Pehlivan oturuyor.
Künye

Reklamveren: Koçtaş

Marka Ekibi: Ebru Darip, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu

Reklam Ajansı: Rafineri

Yapım Şirketi: Norr

Post Prodüksiyon: ABT

ECD: Emre Kaplan, Ayşe Bali

Kreatif Direktör: Kerim Gürsel

Kreatif Ekip: Uğur Matban, Gözde Dilek, Sezer Üstüngel, Emin Yükünç

Müşteri İlişkileri: Gözde Aldinç Atamer, Gökçe Er

Stratejik Planlama: Kayansel Kaya, Zühre Erdoğan

Podüksiyon: Şafak Serter, Cansu Arcan

Medya Planlama: Mindshare

Medya Satınalma: Zer A.Ş.

Mecra: TV, OOH, Dergi-Gazete, Dijital, RadyoYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder